Hızlı Link Samsung Galaxy A8 SM-A800F Türkiye Stock Romları

Subzorro

Rom Yükleyici
Genel Moderator
a800f.png

Samsung Galaxy A8 SM-A800F Türkiye Stock Romları

indir.png

„SM-A800F“ – „Google“ diskas
Alternatif:
StackPath

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim.
Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir.
Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
çökmüş bir telefona hangisini kurarsak kuralım çalışır mı ? hangisini kuracağımıza neye göre karar veriyoruz ?

çökmüş bir telefona hangisini kurarsak kuralım çalışır mı ? hangisini kuracağımıza neye göre karar veriyoruz ?

Model+U Sürümü uygun olduktan sonra çalışır ülke fark etmez sadece diller değişir bazı uygulamalar eklenir yada çıkarılır

Örnek SM-A800F U1XX bu u1 her ülkenin aynı model U1 'i buna uyar.S1'de yazabilir onlarda uyar.

yani yukardaki yazılımların hepsi uyuyor, hangi android sürümü ve hangi tarihte yayınladığına bakarak yükleyeceğim.

indirdiğimiz rar dan bu çıktı A800FXXU1BPJ1_A800FOJV1BPJ1_A800FXXU1BPI2_HOME.tar
odin programından ap 'den seçip yüklüyorum doğru mudur ?

indirdiğimiz rar dan bu çıktı A800FXXU1BPJ1_A800FOJV1BPJ1_A800FXXU1BPI2_HOME.tar
odin programından ap 'den seçip yüklüyorum doğru mudur ?
Son Sürüm Odinle Ap Secip Yükleyin Tek Dosyaysa Hocam

yazılım atarken failed hatası veriyor, odin telefonu görüyor, odin modda FRP Lock : off görünüyor ama oem kilidi açık mı bilmiyorum, cihazın sorunu şarjdayken ekran çizgiler halinde gidip geliyor format ekranına girmiyor sadece odin mode açınca ekran düzgün ve sağlam bir şekilde duruyor, bu şekildeki cihaza pc den yazılım atabilir miyim ? box vs. cihazlar bu tür sorunlarda mı işe yarıyor telefonu bağlayıp tek bir işlemde basit bir şekilde bu tür sorunları çözüyor mu ? eğer öyleyse önerdiğiniz bir yazılım atma cihazı varsa hangisi alayım ?

Geri
Üst Alt