Yardım Samsung Galaxy A9 SM-A920F Secure Check Fail Modem Hatası

• Konbuyu başlatan gelecegiz
  • Başlangıç tarihi
G

gelecegiz

kolay gelsin..

a920f a9 2018 cihaz var elimde. rom attım Secure Check Fail: Modem hatası alıyorum cihaz açılmıyor. combination dosyası attım yine modem hatası veriyor ve cihaz açılmıyor. bu konuda bir fikri olan var mıdır

48376262_553337388465527_7713651716180148224_n.jpg48310378_553337365132196_7244231702195732480_n.jpg

Modemi seçmeden yüklemeyi denedinizmi

Evet denedim ustam. Gözden kaçan ne var bir türlü cozemedim.

rom attım ustam bu hale geldi.
combination da attım ilk mesajım içindeki 2.foto combination attıktan sonra oluyor. yine modem hatası

rom attım ustam bu hale geldi.
combination da attım ilk mesajım içindeki 2.foto combination attıktan sonra oluyor. yine modem hatası
Android 8.0 sürümü cihazlar böyle değişik değişik hatalar veriyor. Yazılımı ve Combination dosyalarını yükleme yaparken hangi aracı kullanıyorsunuz.

yok ama cihaz sıfır.. ve sammobile de sadece a920f romları var. başka harf yok büyük ihtimal burdaki romlardan biridir.
hata türü hiç biryerde yok nette. rom içinden modem i silip attım yine aynı.
rom uyumsuz desem a920f harici a9200 vietnam rom var o romu zaten baştan yemiyor hiç

yok ama cihaz sıfır.. ve sammobile de sadece a920f romları var. başka harf yok büyük ihtimal burdaki romlardan biridir.
hata türü hiç biryerde yok nette. rom içinden modem i silip attım yine aynı.
rom uyumsuz desem a920f harici a9200 vietnam rom var o romu zaten baştan yemiyor hiç
Ben cihaz bana gelir gelmez hemen recovery moda alıp resmini çekerim. Keşke resim çekmiş olsaydınız. Cihazın arkasında yazan seri numarasına bakarak Chimera Tool ile yazılımı bulabiliriz. Seri numarasını yazın bakalım.

chimera ya a920 gelmemiş ustam. zaten sammobile deki romları denedim çıkanları sırayla deniyorum

malesef durum hala aynı. box lar da a920 daha desteklenmemiş yeni çıktı diye sanırım..
sammobile de çıkan her romu denyeyim diyorum sizin bir fikriniz varmı

Modem kabul etmiyor. Repair ile ilgili bir probleminiz yok ise so surum yazilimi indirip deneyin.
Veya yuklemek isteginiz yazilimin cp kismini eklemeden yuklemeyi deneyin

Geri
Üst Alt