a920 u1 cıahzım 9.0 var 8.0 düşermi ? combınasyon yukleyıp

combınatıon yukledım. 9.0 dan 8.0 a düşürdüm odinle home csc yükledim frp kalkmadı sanırım artık işe yaramıyor.
Ustam Şöyle Bir Yöntem Dene İstersen Combination Yükle Yazılım Yükleme Yaparkende Sadece System Sboot Boot Recovery Yükle

Ustam Şöyle Bir Yöntem Dene İstersen Combination Yükle Yazılım Yükleme Yaparkende Sadece System Sboot Boot Recovery Yükle
bur tiklerden hanıgısını kaldırmalıyım :)
z3x.png

husms le method var onunla msj gıdıyor fakat 2ncı telde youtube açılmıyor. baya ugrastım başım ağrıdı...
Hayır Dediğim Yöntem Daha Farklı Ve Büyükihtimal Olumlu Sonuc Alırsınız Ama Aklım Gitti Ya Hangi Konuya Eklmeişti Bulamadım :) @silivriserdar ustamız bakıp Atar

Buyrun Hocam Geri Dönüş Yaparsınız Bunla Cözülür Kesin
ne uğraştım Combınatıon la sürüm düşürmeyle vs :) Üstadım hallettim 4 saatte halledememiştim fakat farklı yontemler denedim en yararlı bu video oldu yarım saatte. Üstüne tanımam :) çok teşekkür ederim yardımlarınız için videoyu paylaşan Üstad içinde.. (y)(y)

ne uğraştım Combınatıon la sürüm düşürmeyle vs :) Üstadım hallettim 4 saatte halledememiştim fakat farklı yontemler denedim en yararlı bu video oldu yarım saatte. Üstüne tanımam :) çok teşekkür ederim yardımlarınız için videoyu paylaşan Üstad içinde.. (y)(y)
İsterseniz Cözüldü Diye Bi Konu Acıp Vide Actığınız Konuya Ekliyebilirsiniz..

Geri
Üst Alt