telefonumdan bixbyi sildim sürekli hata veriyordu telefonu kapattım şimdi ise açılmıyor bilgisayardan nasıl factory reset atarım
Yazılım yüklemek lazım. Cihazın download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.​

Siz Cihaza Ne İşlem Yapacaksınız Root İşlemi Demi Doğru Anladım Cihaz Hataya Düşmüşse Yazılım Yükelnlip Tekrardan root Yapabilrsiniz
Ben cihaza Root atıyordum eve hatayı düştüm, yazılımdan kastınız nedir ? Offical rom mu ? Yoksa buradaki root dosyası mı ?

ustam dediğin gibi yapıyorum telefon rootlanıyor fakat ekran kilidi ekleyince şifre yanlış diyor sonrasında açılıp kapanıyor custom rom atıldı tekrar rootlandı yine aynı sorun devam ediyor cihaz oem rmm açık

ustam dediğin gibi yapıyorum telefon rootlanıyor fakat ekran kilidi ekleyince şifre yanlış diyor sonrasında açılıp kapanıyor custom rom atıldı tekrar rootlandı yine aynı sorun devam ediyor cihaz oem rmm açık
Root Dosyasını Chazın Üzerinde bulunan Yazılımın İcinde Boot Dosyası Alıp Magısk Le Rootlarsanız Sorun Olmaz

TWRP olmayınca root bir işe yaramıyor a9 2018 için TWRP çıkınca rootlayacağım bu dosyayı sd kartıma aktardım rootlamayı da sadece wiper android fx için yapacağım o da sadece TWRP den oluyor. Bir de Magisk flaşlayacağım o da TWRP den oluyor teşekkürler

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw bilgisayara da indirdim telefona da indirdim olmuyo yardim edin az
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Olmuyor yaw nasıl yapcaz

Olmayan nedir ? Öncelikle oem açacaksınız. bit sürümü uygun mu ? kontrol ettiniz mi ? KG: Prenormal veya Custom OEM: OFF FRP: OFF olacak. Sonrasında yükleyebilirsiniz. Cihaz açılırken custom yazacak alt tarafta oem açıldıktan sonra. Bunları yapmadıysanız yükleyemezsiniz.

Merhaba arkadaşlar bu konuda Samsung Galaxy A9 SM-A920F Android 10 modelinin root dosyasını paylaşacağım.

Bu ROOT dosyasını EFTSU_Flash bölümünden yükleyebilirsiniz

Bilgilerinizi yedek alınız cihaz sıfırlama istiyecek

Bu root dosyası yetkileri kendisi verir

DOSYALAR HAZIR

bunu nasıl indirebilirim detaylı olarak anlatabilirmsin

Eftsu.com adresine orada senin cihazın yazılımına uygun root dosyası olacaktır cihazın içindeki yazılıma Uygun olanı yükle

Geri
Üst Alt