Samsung Galaxy Ace GT-S5830İ Error/Mount/Data Sorunu

Onurmemo77

Üye
Hayırlı Akşamlar İnşallah Dostlar.
Elimde bir galaxy ace s5830i var. Bu telefona stock yazılım attım odinden. Çok güzel bir şekilde yazılımı yükledim. Ama telefon açılış ekranına kadar geliyor sonra açılış ekranı geçtikten sonra samsung yazısı var oraya geliyor orada 10 15 saniye sonra tekrar yeniden başlıyor. Kendini resetliyor.
Aşağıda fotoğrafta da mount data bir türlü unmount olmuyor. Herhalde problem o mount data olanın unmount data olmaması. Mount data tıklıyorum error mount data diyor. Diğer seçeneklerde problem yok diğerleri unmount oluyor.
Daha önce başına gelen var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
20190501_200642.jpg

Yazilimi Nerden Yukledin ?
Yani Frimware ?

Custom rom yükle

sahinli.777 ustam.
Yazılımı forum xda sitesinden indirdim. Ve odinden pda modem csc seçmelerine gerekli dosyaları ekleyip odinden flaşladım.

adnanmirsad56 ustam.
Custom romuda yükledim denedim ama bir türlü mount data (Un)mount olmuyor. Eğer ki nount data (Un)mount olsa eminim sorun çözülecek ama olmuyor. Nasıl yapılacağını da bilmiyorum.

sahinli.777 ustam.
Yazılımı forum xda sitesinden indirdim. Ve odinden pda modem csc seçmelerine gerekli dosyaları ekleyip odinden flaşladım.

adnanmirsad56 ustam.
Custom romuda yükledim denedim ama bir türlü mount data (Un)mount olmuyor. Eğer ki nount data (Un)mount olsa eminim sorun çözülecek ama olmuyor. Nasıl yapılacağını da bilmiyorum.
Farklı cem deneyin. Philztouch varsa onu deneyin. Belki Twrp de vardir buna

Hayırlı Akşamlar İnşallah Dostlar.
Elimde bir galaxy ace s5830i var. Bu telefona stock yazılım attım odinden. Çok güzel bir şekilde yazılımı yükledim. Ama telefon açılış ekranına kadar geliyor sonra açılış ekranı geçtikten sonra samsung yazısı var oraya geliyor orada 10 15 saniye sonra tekrar yeniden başlıyor. Kendini resetliyor.
Aşağıda fotoğrafta da mount data bir türlü unmount olmuyor. Herhalde problem o mount data olanın unmount data olmaması. Mount data tıklıyorum error mount data diyor. Diğer seçeneklerde problem yok diğerleri unmount oluyor.
Daha önce başına gelen var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
Ekli dosyayı görüntüle 4164
Sorun çözüldü mü?

Aynı cihazdan zamanında bende kullanmıştım. CWM versiyonu düşük daha yüksek bir CWM yükleyin. Sonra custom rom yükleyin. Özellikle stabil olanlara bakın.

Eğer sadece cihaz açılsın başka bişey istemem diyorsanız Bu yazılımı Odin V1.85 ile yükleyin açılması lazım. Cwm recovery özel bir recovery'dir açılmaması ondan olabilir

Geri
Üst Alt