Yardım Samsung Galaxy Alpha SM-G850FQ Reactıvatıon Lock sorunu

erkan0441

Üye
Arkadaşlar merhaba. Elimde Samsung G850FQ model telefon var. Telefona kombinasyon yükleniyor, fakat hiç bir şekilde yazılım yüklenmiyor. Kombinasyon haricinde telefon yazılım yüklenmediği için açılmıyor. Birinci resim kombinasyondan sonraki download mode, 2. resim yazılım yüklerken alınan hatadan sonraki download mode. Download mode da Reactıvatıon Lock ( kk ) : on yazıyor. Sorunun bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Sorunu çözebilir miyiz, yardımcı olabilir misiniz.
20200717_182427.jpg20200717_182457.jpg

Arkadaşlar merhaba. Elimde Samsung G850FQ model telefon var. Telefona kombinasyon yükleniyor, fakat hiç bir şekilde yazılım yüklenmiyor. Kombinasyon haricinde telefon yazılım yüklenmediği için açılmıyor. Birinci resim kombinasyondan sonraki download mode, 2. resim yazılım yüklerken alınan hatadan sonraki download mode. Download mode da Reactıvatıon Lock ( kk ) : on yazıyor. Sorunun bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Sorunu çözebilir miyiz, yardımcı olabilir misiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 12619Ekli dosyayı görüntüle 12620
yazılım yüklerkenki hatayı at odinle yüklüyorsan

prens45 ustam yine aynı hatayı alıyorum. yükleme yapamıyorum.
Kombinasyon attıktan sonra z3x ile g361h modelini seçerek download modda Reset Frp/React/EE Locks yapın.Ardından stock rom atın.

Kombinasyon attıktan sonra z3x ile g361h modelini seçerek download modda Reset Frp/React/EE Locks yapın.Ardından stock rom atın.
ustam dediklerinizi yaptım. frp ekranı aşağıdaki gibi. sonrasında yine rom yüklenmiyor.

Ekli dosyalar

• 20200718_124737.jpg
    20200718_124737.jpg
    4.8 MB · Görüntüleme: 26
Bu yazılım uymaz bu cihaza.
ustam dediklerinizi yaptım. frp ekranı aşağıdaki gibi. sonrasında yine rom yüklenmiyor.
Şöyle deneyin,Reset Locks dediken sonra combinasyonda hesap ekle deyin ve kendi samsung hesabınızı girin.Wifide bağlı kalsın cihaz.Ardında bir kaç kez tekrarlaryın reset locks/EE olayını.Sonrasında yüklemeyi deneyin.

Bu yazılım uymaz bu cihaza.

Şöyle deneyin,Reset Locks dediken sonra combinasyonda hesap ekle deyin ve kendi samsung hesabınızı girin.Wifide bağlı kalsın cihaz.Ardında bir kaç kez tekrarlaryın reset locks/EE olayını.Sonrasında yüklemeyi deneyin.
düzelttim linki :)

cemoli1987 ustam, aşağıdaki yazılımları denedim yine yüklemedi. Diğer yazılımları deneyemedim çünkü vermiş olduğun linklerde 24 saat sonra indirebileceğim yazıyor.
G850FQJVU2BOB1_G850FQTUR2BOB2_G850FQJVU1BOB2_HOME.tar
G850FQJVU2ANH8_G850FQTUR2ANH8_G850FQJVU1ANH7_HOME.tar
G850FQJVU2COE4_G850FQTURCOD4_G850FQJVU1COE1_HOME.tar
G850FQJVU2CPK4_G850FQTURCPK1_G850FQJVU1COE1_HOME.tar

Negative ustam,

Yüklemiş olduğum kombinasyonda hesap ekleme kısmına giremiyorum. Başka bir kombinasyon deneyeceğim.

Son düzenleme:
peki hangi kısımda hata veriyor?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

G850FXXU2ANHB_OJV2ANH7_XSG_United Arab Emirates_4.4.4_KitKat.rar | ROM by Tsar3000 for Generic Device/Other burdakide yazılımı dene sanırım pit dosyasından yapıyor gibi yazılım içindeki

SLTE_EUR_OPEN.pit dosyasını indir - download senin telefona uyumlu pit dosyası yazılımları denerken bu pit dosyasını seçerekde dene tek tek
cemoli1987 ustam sistem dosyasını yüklerken %2 de hata veriyor.

usb port ve kablo değiştirip denedin mi

birde hangi combinasyon dosyasını yükledin

usb port ve kablo değiştirip denedin mi

birde hangi combinasyon dosyasını yükledin
cemoli1987 ustam usb port ve kablo değişikliği yaptım sonuç yine aynı. Aşağıdaki kombinasyonları yüklüyorum telefona.
COMBINATION_OXA_FA44_G850FXXU2BNI4
COMBINATION_OXA_FA44_G850FXXU2BOD2

Geri
Üst Alt