Samsung Galaxy C Serisi Android 8.0 Türkçe Dil Sorunu

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bir kaç müşterimde bu C Serisi cihazlardan bulunmaktadır. Özellikle android 8.0 sürümü alan C Serisi modellerde android 7 varken Türkçe dil varmış ama android 8.0 yüklenince Türkçe dil gitmiş.

Samsung Galaxy C7 SM-C7000 ve Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 cihazlarında android 8.0 sürümüne geçince Türkçe yokmuş. Yani yarın yamalak bir Türkçe olduğu söyleniyor.

Elinde bu cihazlardan olan var mı? Bakıp bir kontrol edebilir mi?

Yarın bana gelecek muhtemelen EFT Dongle ile Türkçe dil eklemesi yapacağım.

Evet hocam şuan telefon elimde ve 7.0 sürümüne geçemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Evet hocam şuan telefon elimde ve 7.0 sürümüne geçemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Cihazınızın tam modeli nedir?
Cihazınızı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses açma tuşuna HOME tuşuna ve Power tuşuna basılı tutun. Samsung logosu gözüktüğü zaman Power tuşundan elinizi çekin diğer ses açma ve HOME tuşuna basılı tutmaya devam edin.

Çıkan ekranda 5 dk bekleyin. Yazıların olduğu bir ekran daha gelecek o ekranın resmini veya yazıları buraya yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Samsung Galaxy C7 SM-C7000

7.0 Tgm versiyonunu indirdim odinden kurulum yapamıyorum böyle bir hata çıkıyor karşıma. Telefonu açamıyorum sürekli restart yapıyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20181009_054024.jpg
    IMG_20181009_054024.jpg
    7.7 MB · Görüntüleme: 43
Sorun çözüldü galiba.

sorun halen devam etmekte yardım istiyorum teşeşkkürler

Samsung Galaxy C7 SM-C7000

7.0 Tgm versiyonunu indirdim odinden kurulum yapamıyorum böyle bir hata çıkıyor karşıma. Telefonu açamıyorum sürekli restart yapıyor.
slm silivriserdar kardes ben sitenizi yeni gordum yukarıdaki hatanın aynısını bende alıyorum lutfen banada yardım edermisiniz .benim telefonum (samsung c5 pro 5010)

slm silivriserdar kardes ben sitenizi yeni gordum yukarıdaki hatanın aynısını bende alıyorum lutfen banada yardım edermisiniz .benim telefonum (samsung c5 pro 5010)
Lütfen arama kısmını kullanınız sorunuzu çözecek cevaplar orada bulacaksınız. Buradan Sadece var olan model üzerinden cevap gelecektir.

Geri
Üst Alt