Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 S1 T1 R1 A2 P1 -- K1 S1 FAİL

tunctelekom1025

Yasaklı
merhaba arkadaşlar bügün başınızı biraz agırttım kusura bakmayın ama saolun yardımcı olan modaretör arkadaşlarr var yardımcı oluyo şimdi SM-C5010 cihazı var cihaz samsung c5 de yazısında kalıyordu bende bunu ses açma tuşuyla orta tuşuna basılı tutarak restart yaptım cihaz açılıyo ama frp var kırmam gerekiyor ama ne yazılım yiyor ne kombinasyon direk bu hatayı veriyor FRP is enabled ignore PIT dowload SV REV CHECK FAIL : ( aboot ) fused 2 >binary1

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Elinizde z3x box varsa z3x ile deneyin.

Dosya Analizi... Tamam
Toplam dosya boyutu: 0xF7DA4853 (3965 Mb)
Searching USB Flash interface... COM9 tespit edildi
Bağlantıyı Kur... Tamam
PIT dosyası seç... Tamam
PIT Telefondan okunuyor... Tamam
aboot.mbn Gönderiliyor... Tamam
sbl1.mbn Gönderiliyor... hata zaman Aşımı

Samsung Tool PRO v.35.3 ile tamamlandı

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Dosya Analizi... Tamam
Toplam dosya boyutu: 0xF7DA4853 (3965 Mb)
Searching USB Flash interface... COM9 tespit edildi
Bağlantıyı Kur... Tamam
PIT dosyası seç... Tamam
PIT Telefondan okunuyor... Tamam
aboot.mbn Gönderiliyor... Tamam
sbl1.mbn Gönderiliyor... hata zaman Aşımı

Samsung Tool PRO v.35.3 ile tamamlandı
Yanlış yazılım yüklüyorsunuz o yüzden hata veriyor.
Cihazın download ve recovery mod görüntülerini atın bakalım

attıgım yazılım AP_C5010ZHU1BRC1_CL12699284_QB17348260_REV00_user_low_ship_MULTI_CERT_meta.tar
resmide

Ekli dosyalar

• 20190411_130242.jpg
    20190411_130242.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 59
iyide bu cihaz u1 usta andoid sürümüde 8

Size verdiği hata o.
Cihaz u2 boot dosyası istiyor. U2 yüklenmiş ona nasıl yüklenmişse
Download modda yazıyor a2 diye
Veya elinizde z3x octo eft gibi bir araç var ise hata veren yeri atlayıp o şekilde yazmayı deneyin

Bende 6.0 a donmeye calisirken ayni sorunu yasiyorum ya cozemedim gitti.

Flash bit degerinin ne oldugunu bilmiyorum :) download moduna tuslarla giremiyorum girmiyor cihaz yeniden basliyor. Sadece boot menusunden girebiliyorum. Resim attim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

M

Merhaba, cihazınızın flash bit değeri nedir ustam ? Downloand Moda alıp ekran resmini yükler misiniz
Flash bit degerinin ne oldugunu bilmiyorum :) download moduna tuslarla giremiyorum girmiyor cihaz yeniden basliyor. Sadece boot menusunden girebiliyorum. Resim attim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210309-041507_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210309-041507_WhatsApp.jpg
    447.6 KB · Görüntüleme: 13
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ustam aşağıda verdiğim link teki programı indirip, cihaza bağlayıp downloand moda almayı deneyin cihaza yazılım atabilmeniz için downloand moda almanız gerekiyor, sonrası yine aşağıdaki stock rom dosyasını indirip odin ile yükleme yapın.

Samsung 300K Tool

C5010_6.0.1

[Gizli içerik]

ama 8.0 romunu bu modda yukleyebiliyorum?
Cihazınıza 8.0 versiyon yüklenmiş ise cihazınızın flash bit değeri U2 dir. 6.0.1 versiyon U1 dir. Dolayısı ile 6.0.1 yükleme yapamazsınız.

Cihazınıza 8.0 versiyon yüklenmiş ise cihazınızın flash bit değeri U2 dir. 6.0.1 versiyon U1 dir. Dolayısı ile 6.0.1 yükleme yapamazsınız.
Özür dilerim yanlış oldu. 8.0 versiyonun da U1 değer rom dosyası var, linkini verdiğim rom dosyasını son sürüm odin ile yüklemeyi deneyin

I
Özür dilerim yanlış oldu. 8.0 versiyonun da U1 değer rom dosyası var, linkini verdiğim rom dosyasını son sürüm odin ile yüklemeyi deneyin
iyide hocam bnm cihaz hong kong versiyonu c5010 senin dedigin cin versiyonu yukleyebilir miyim ki? Bildigim kadariyla yuklenemiyor.

Geri
Üst Alt