Çözüldü Samsung Galaxy C5 SM-C5000 EFT Dongle'dan FRP Sonrası Donma Reset Yapıyor

turkcellgsm

Özel Üye
c5000 eft den SM-C5000ZHU1 RA1 7.0 frp den sonra donma reset yapıyor frp yi açtım ama donma ve reset devam ediyor . cihaz türkiye cihazı işleme başlamadan önce versiyonuna bakmadım içindeki . cihazı normale nasıl döndürürüm bir fikri olan varmı. 2 versiyonu varmış bunun honk kong ve china.

7.0 yazılım yükledim aynı combination ve 8.0 yükledim aynı yazılım bitiminden hızlıca kırmızı yazılar çıkıyor yazılım modundan çıkmadan önce
download modunda en altta sarı yazı çıkıyor DVIF!! gibi bir şey yazıyor

Son düzenleme:
frp de sorun yok frp açıldı ama cihazda donma ve reset olayı başladı.

full yazılım atıp sıfırlasanızda kırmızı yazılar cıkıyormu

kırmızı yazı çıkmıyor artık bazı denemelerden sonra combination + z3x frp + full yazılmından sonra .

bu seferde açılışta samsung galaxy c5 den ileri gitmiyor

kırmızı yazı çıkmıyor artık bazı denemelerden sonra combination + z3x frp + full yazılmından sonra .

bu seferde açılışta samsung galaxy c5 den ileri gitmiyor
Zaten china olan cihaza hongkong yüklenmez. Siz 4 parcali yazilim varsa csc olan ile yuklemeyi deneyin

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bütün yazılımlar 4 parçalı android 6 dan 8 e kadar hepsini denedim ama samsung yazısından resetliyor cihaz.

Ekli dosyalar

• 20190528_153701.jpg
    20190528_153701.jpg
    3.7 MB · Görüntüleme: 15
Hata göremedim ben
Combiden sonra sadece boot sboot recovery birde system yükleyin

SM-C5000 | Samsung Galaxy C5 | Firmware Download for Hong Kong SAR China | PDA/MODEM: C5000ZHU1BRA1 | CSC: C5000ZZH1BRA1 — Samfrew.com

en son bunu yükleyince düzeldi sanki bakalım bekleyelim inşeallah düzelmiştir .

aklınızda olsun bu cihazda frp açmak sıkıntılı octoplusbox tada aynı hatayı veriyormuş .
Sonuç nedir ustam.

Bu model için 2 ayrı yazılım var. 2 ayrı cihaz gibi düşün sadece isimleri aynıdır.

Biri Çin biri Hongkong ve Hongkong olanına Combination dosyası yoktur. Çin olana vardır. Çin olanda google play mağazası ve Türkçe yoktur.

Hongkong olanında Türkçe ve Google Play Mağaza vardır.

Yazılım olarak ZH diye başlayan Hongkong tur.

Geri
Üst Alt