Samsung Galaxy C7 PRO SM-C7010 ROOT

Ustam fasboota alınca böyle oldu

Ekli dosyalar

• IMG_20190820_172758_010.jpg
    IMG_20190820_172758_010.jpg
    46.9 KB · Görüntüleme: 12
bir türlü root atamadım
Size yukarıda link attım p Konuya bakarak yapın dedim. Yapamazsanız yakın bir teknik servise verin yapıp verirler. Normalde bilen kişi için 5 dk ama bilmeyen kişi için sıkıntı. Ayrıca cihaza da kalıcı zarar verebilirsiniz.​

Size yukarıda link attım p Konuya bakarak yapın dedim. Yapamazsanız yakın bir teknik servise verin yapıp verirler. Normalde bilen kişi için 5 dk ama bilmeyen kişi için sıkıntı. Ayrıca cihaza da kalıcı zarar verebilirsiniz.
tm ustam eyw

u3 var elimde twrp almıyor frp etkin ama goole hesabı yok oem de yok model sm-c7010 tgy android8 u3

Ustalar bu cihazın bir çaresi yok mu? Malum U3 de Türkçe yok cihaz elimde kaldı satamıyorum belki root yapabilirsem Türkçe de yükleyebilirim diye düşünüyorum?

Ustalar bu cihazın bir çaresi yok mu? Malum U3 de Türkçe yok cihaz elimde kaldı satamıyorum belki root yapabilirsem Türkçe de yükleyebilirim diye düşünüyorum?
Android 8.0 de Türkçe oluyor. Sadece Ayarlar ingilizce olur. Onun da çözümü sitede mevcut. Tabi cihaz Çin değilse, bu cihazlar hongkong için ve Çin üretimi mevcut. Hongkong olan global tüm diller var. Google Play vesaire. Çin olanında Türkçe ve Google Play olmaz.​

Geri
Üst Alt