Çözüldü Samsung Galaxy C7 SM-C7000 8.0' dan 7.0 Sürümüne Nasıl Düşürürüm?

Çözüldü!!!
Cihazim icin tgy hong kong stock rom tekrardan indirip saglam bi sekilde son surum odin ile flasladim flaslandi ancak son esnada persis.img hatasi verdi bende 7zip ile ap.mdn dosyasindaki system.ext4.img dosyasini ayirip tekrardan .tar uzanti ile arsivleyip odine ap kismina ekleyip flasladim sorunsuz oldu ? yardiminiz icin tesekkurler...
bende aynı sorunu yaşıyorum. İlk önce ap dosyasını 7-zip ile açtım. Sonra oradan system.img.ext4 dosyasını masaüstüne sürükledim. Sonra dosyayı seçerek sağ tık yapıp arşivle deyip dosya türünü .tar seçtim. sonra bu arşivimi yükleyeceğim ap yerine odinde

bende aynı sorunu yaşıyorum. İlk önce ap dosyasını 7-zip ile açtım. Sonra oradan system.img.ext4 dosyasını masaüstüne sürükledim. Sonra dosyayı seçerek sağ tık yapıp arşivle deyip dosya türünü .tar seçtim. sonra bu arşivimi yükleyeceğim ap yerine odinde
Odin son sürü ile yükleme yapılınca sorun çıkmıyor. Yada persist çıkarılınca direk yüklüyor.

birşey soracam ben telefonu telefoncuya yazılım atsın diye verdim. iyice karıştırmış. Telefonun android sürümü 7,0 gözüküyor ama yazılımı kodu 8.0 ın kodu bu telefona 8.0 romumu atıyım yoksa 7.0 romumu

Not: telefonda dolaşım göstergesi kapalı diyor mesaj atılamıyor

birşey soracam ben telefonu telefoncuya yazılım atsın diye verdim. iyice karıştırmış. Telefonun android sürümü 7,0 gözüküyor ama yazılımı kodu 8.0 ın kodu bu telefona 8.0 romumu atıyım yoksa 7.0 romumu

Not: telefonda dolaşım göstergesi kapalı diyor mesaj atılamıyor
Android 8.0 sürümü odin son sürüm ile yükleme yapın.

Merhaba yardım lazım.

Download mod ekranım
SM-C700
samsung official
official
off
on
0x0
enable (csb)
s1 t1 r1 a3 p1
k1 s2
enable

Kurmaya çalıştığım yazılım. 7.0 Android'in Honkong versiyonu: C7000ZHU3BRG1 - Galaxy C7 SM-C7000 TGY Hong Kong

Kurma amacım, Samsung'a gelen güncellemeyi yaptım bundan 2 ay önce güncellerken hata oluştu, telefon açılırken dosyaları yüklediğini belirtiyor %32 de hata veriyor kapanıyordu. Araştırıp kendim çözebileceğimi anladığımda denediğim yöntemlere rağmen kurulumda son aşamada hata veriyor. hata persist

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba yardım lazım.

Download mod ekranım
SM-C700
samsung official
official
off
on
0x0
enable (csb)
s1 t1 r1 a3 p1
k1 s2
enable

Kurmaya çalıştığım yazılım. 7.0 Android'in Honkong versiyonu: C7000ZHU3BRG1 - Galaxy C7 SM-C7000 TGY Hong Kong

Kurma amacım, Samsung'a gelen güncellemeyi yaptım bundan 2 ay önce güncellerken hata oluştu, telefon açılırken dosyaları yüklediğini belirtiyor %32 de hata veriyor kapanıyordu. Araştırıp kendim çözebileceğimi anladığımda denediğim yöntemlere rağmen kurulumda son aşamada hata veriyor. hata persist

Çözdüm arkadaşlar teşekkürler, anladığım kadarıyla kombinasyon denemek şart:)
yapamayanlar için belirteyim;
Önce 4 adet dosyayı aynı anda yükledim, telefon ekranında kırmızı yazıyla PERSIST yazıyordu bu bir hataydı
Daha sonra telefonu yeniden açtım iki tane wipe yazan seçeneği sıfırladım
Sonrasında ise img dosyasını çıkarıp tar olarak kaydedip ayrı yükledim no command hatası aldım
wipeleri tekrar sıfırladım
yine açılmadı pes etmedim bu sefer ap hariç geriye kalan 3 adet dosyayı yükledim ve TELEFON ÇOK ŞÜKÜR AÇILDI:D

Çözdüm arkadaşlar teşekkürler, anladığım kadarıyla kombinasyon denemek şart:)
yapamayanlar için belirteyim;
Önce 4 adet dosyayı aynı anda yükledim, telefon ekranında kırmızı yazıyla PERSIST yazıyordu bu bir hataydı
Daha sonra telefonu yeniden açtım iki tane wipe yazan seçeneği sıfırladım
Sonrasında ise img dosyasını çıkarıp tar olarak kaydedip ayrı yükledim no command hatası aldım
wipeleri tekrar sıfırladım
yine açılmadı pes etmedim bu sefer ap hariç geriye kalan 3 adet dosyayı yükledim ve TELEFON ÇOK ŞÜKÜR AÇILDI:D
Geçmiş olsun.

Anabant sürümü 8.0 Ama 7.0 Gosteriyor Nasil yapicam Yardim edinn

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190202-140451.png
    Screenshot_20190202-140451.png
    135.3 KB · Görüntüleme: 17
Biliyorum 8.0 Dan 7.0 Dusurdum simdi tekrar cikarcam

Sadece ap dosyasini aticam Olmuyor Boot Img hatasi veriyor

ana bant surumu 8.0 Ama Sürüm 7.0 Ne yapmam lazim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190203-000934.jpg
    Screenshot_20190203-000934.jpg