Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 8.0 Türkçe Sorunu

• Konbuyu başlatan Josephan
  • Başlangıç tarihi
J

Josephan

S.a Ustalarım Samsung c7000 8.0 Güncellenip Gelmişti Cihazda TGY Romu Vardı Chimeradan Yazılım Güncellediğimde CHC Romunu Attı Ama Ayarlar Hariç Diger Kısımlar Yarım Türkçe Oluyor TGY 8.0 Atarkende CP ve CSC Yemiyor Hata Veriyor Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler

Dün bana bir cihaz geldi aynı şekilde tekrar sürüm düşürerek sorunu çözdüm. Tavsiye ederim.

Bunu Attım Daha Önce Aynı Keza Bunda da CP ve CSCde Hata Veriyor
Z3Xten Read Pit Yapınca Cihaz Acıyor Ama Bu Defada Şebekede Hata Veriyor ve *123# Yapınca Falan Direk Arama Yapıyor
Yazılımı yükle hata verdikten sonra 7zip ile AP nin içindeki boot.img dosyasını çıkar ve onu .tar olarak 7zip ile sıkıştır ve yükle.Modem hatası verirsede CP içindeki modem dosyasını aynı yöntemle .tar yaparak yükle dene

Yazılımı yükle hata verdikten sonra 7zip ile AP nin içindeki boot.img dosyasını çıkar ve onu .tar olarak 7zip ile sıkıştır ve yükle.Modem hatası verirsede CP içindeki modem dosyasını aynı yöntemle .tar yaparak yükle dene
Ustam Sana Zahmet Bi Ulaşabilir misin Bana Özelden vs.

sizin gibi bende 8.0 dan 7.0 dusurmeye calısıyorum ama cp de hata alıyorum aynı romla cıhazda tr yok 7z1 ile boot.img yı duzeltım ama tar olarak sıkıstıramıyorum cp nın ıcındekı boot dosyasını yardımcı olabılırmısınız tesekkurler.

U3 Android 7.0 yazılımını yüklerken AP içinden persist seçmeden yükleyin. Ayrıca full Türkçe oluyor.

Android 8.0 sürümünde EFT Dongle root yapıp Türkçe yapılsa bile Ayarlar tam Türkçe olmuyor.

Ayni sorun bendede war *952# yapiyorum yada *1234#yapiyorum arama yapiyor o yuzden ne yapmam lazim acil yardimci olursaniz sewinirim

Geri
Üst Alt