Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 8.0 Türkçe Sorunu

• Konbuyu başlatan Josephan
  • Başlangıç tarihi
Denedim olmadi hocam tekrar atayim belki bu sefer olur insallah hayirli geceler
Sorunu tam olarak anlamadım. Ama yukarıdan anlatılanlara göre. Odin son sürüm ile yazılımı yükleyin. Yazılım yüklerken hata verirse ona göre konuya yorum yazın yardımcı olacağım.

Sorunu tam olarak anlamadım. Ama yukarıdan anlatılanlara göre. Odin son sürüm ile yazılımı yükleyin. Yazılım yüklerken hata verirse ona göre konuya yorum yazın yardımcı olacağım.
odin ile yazılım yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor. com satırınca cihazı görmuyor. ne yapmam lazım

odin ile yazılım yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor. com satırınca cihazı görmuyor. ne yapmam lazım
1. Kablosunu değiştirin.
2. USB soketinin içini küçük bir kürdan ile dikkatlice temizleyin.
3. Samsung USB driver kurup deneyin.

1. Kablosunu değiştirin.
2. USB soketinin içini küçük bir kürdan ile dikkatlice temizleyin.
3. Samsung USB driver kurup deneyin.
hepsini denedim olmadı. odin ile eski sürüm (7) yükleme işleminde telefonun format ekranına gelen seceneklerden hangisini seciyoruz aceba. baktığım yerde güncelleme modunu (Download Mode) secin diyor ancak seçeneklerde öyle birşey yok

hepsini denedim olmadı. odin ile eski sürüm (7) yükleme işleminde telefonun format ekranına gelen seceneklerden hangisini seciyoruz aceba. baktığım yerde güncelleme modunu (Download Mode) secin diyor ancak seçeneklerde öyle birşey yok
ses kısma/on of / home tuşu ile odin mode girebilirisiniz

Ekli dosyalar

• 40492f94284f70d90bb8712fe2461d53.jpg
    40492f94284f70d90bb8712fe2461d53.jpg
    232.6 KB · Görüntüleme: 14
Cihazınız android 8.0 sürümünde ise cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve HOME tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Cihaz download moda girecektir.

elinizde samsung c7 için türkçe dil desteğinin olduğu bir sürüm var mı aceba. şimdiden tesekkurler
Evet android 8.0 için Türkçe yapma dosyası elimizde mevcut. İsterseniz android 7.0 sürümüne indirip de Full Türkçe şeklinde kullanabilirsiniz.

Geri
Üst Alt