Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 8.0 Türkçe Sorunu

• Konbuyu başlatan Josephan
  • Başlangıç tarihi
son bir soru tüm işlemleri yaptım yüklemeyi başlattım ama her defasında işlem sonunda fail uyarısı veriyor. pass yazısı cıkmıyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    98.4 KB · Görüntüleme: 130
Format atıp tekrar deneme yaptınız mı?

Samsung C 7000 telefonumun 8.0 oreo ya ne yapabiliyoruz? Yarı ingilizce , yarı Türkçe den sıkıldım.

Özel mesaj ile ne yapmam gerektiğini ve nasıl yapacağımı anlatın lütfen.

Özel mesajı yönetici olan kişiler yazabilir. kişiye özel mesaj atılır herkez görmez.

Maalesef gönderilen zip klasöründeki dosya ve talimatlar işe yaramadı. Telefonum hala İNGİLİZCE-TÜRKÇE karışımı.

Burada dediğiniz kısımda TÜRKÇE dil paketi olsa zaten programa gerek kalmayacaktı. Maalesef olmuyor. Gelen program arapça ve 13 dil daha yüklemek için paket. Fakat içlerinde TÜRKÇE yok.
Bakın normalde bu SM-C7000 cihazları 2 model kendi aralarında ayrılıyor.

ZHU ve ZCU

ZHU Hongkong için üretilen ve içinde Türkçe dil ve Google Play Mağazası var. TGY diye geçmektedir isim olarak.

ZCU Çin için üretilmiş olan modeldir. Ve inde Türkçe dil yoktur. Ayrıca Google Play Mağazası da yoktur.

Şimdi sizin cihazın tam modeli nedir?

ZHU veya ZCU

Bunu da anlamak için cihazın arama ekranından *#1234# yapıp sonucu buraya yazın. Veya cihazı recovery moda alıp resim atın.

Bakın normalde bu SM-C7000 cihazları 2 model kendi aralarında ayrılıyor.

ZHU ve ZCU

ZHU Hongkong için üretilen ve içinde Türkçe dil ve Google Play Mağazası var. TGY diye geçmektedir isim olarak.

ZCU Çin için üretilmiş olan modeldir. Ve inde Türkçe dil yoktur. Ayrıca Google Play Mağazası da yoktur.

Şimdi sizin cihazın tam modeli nedir?

ZHU veya ZCU

Bunu da anlamak için cihazın arama ekranından *#1234# yapıp sonucu buraya yazın. Veya cihazı recovery moda alıp resim atın.
Buyrun efendim. Ekran görüntüsü. Teşekkür ederim ilginiz için.

Buyrun efendim. Ekran görüntüsü. Teşekkür ederim ilginiz için.
Burada bulunan yazılımı indirin ve çok önemli mutlaka Odin son sürüm ile yükleme yapın. Sonra cihazınız android 7.0 ve full Türkçe olacak. Sonra üstünden android 8.0 güncelleme yapıp verdiğimiz dosya ile gene Türkçe yaparsınız.

Geri
Üst Alt