Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 8.0 Türkçe Sorunu

• Konbuyu başlatan Josephan
  • Başlangıç tarihi
Buyrun efendim. Ekran görüntüsü. Teşekkür ederim ilginiz için.
Burada bulunan yazılımı indirin ve çok önemli mutlaka Odin son sürüm ile yükleme yapın. Sonra cihazınız android 7.0 ve full Türkçe olacak. Sonra üstünden android 8.0 güncelleme yapıp verdiğimiz dosya ile gene Türkçe yaparsınız.

Burada bulunan yazılımı indirin ve çok önemli mutlaka Odin son sürüm ile yükleme yapın. Sonra cihazınız android 7.0 ve full Türkçe olacak. Sonra üstünden android 8.0 güncelleme yapıp verdiğimiz dosya ile gene Türkçe yaparsınız.
Odin ile 2 telefon yaktım. O nedenle yapamam. Keşke 1 dk da tamam diye yazmasa idiniz. Odin programı ile yapılıyor yazılsa idi , denemeye bile kalkmazdım. .

Odin ile 2 telefon yaktım. O nedenle yapamam. Keşke 1 dk da tamam diye yazmasa idiniz. Odin programı ile yapılıyor yazılsa idi , denemeye bile kalkmazdım. .
Bu son yazdığınızı yazamasaydınız iyiydi. Biz bu dosyayı ücret ödeyerek aldık. Ve bugüne kadar bir sürü cihaz Türkçe yapıldı.

Yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca siz cihazınızı güncelleme yapmışsınız ve bizim resimlerini paylaştığımız SM-C7000 yazılımı ile sizin cihazınızın üzerindeki yazılım aynı değil.

Bizim paylaştığımız cihazın üzerindeki yazılım resimde de net bir şekilde görülüyor.

Bakın;

97db01a4df2d8c067fa0b5c58ee3ab72.jpg

Sizin cihazınızın üzerindeki yazılım;

1a5f4c13a38d10be54e72b42b93cdeed.jpg

Gördüğünüz gibi yazılımları farklıdır. Biz yapmadığımız işi paylaşım yapmıyoruz. Bende belki 10 15 civarından SM-C7000 yaptım 1 dk içinde halloldu.

Sizin yapmanız gereken sadece uygun yazılımı yüklemek.

Birde şu odin'le ana kart yaktığınızı felan söylemişsiniz. Buna kimse inanmaz, çünkü böyle birşeyin olması mümkün değil. Bu yanlış anlamayın ama saçmalıktan başka birşey değil.

Biz gene site olarak elimizden geleni yaptık. Sizin cihazınıza uygun Türkçe yapabileceğiniz yazılımı paylaştık. Gerisi size kalmış.

Buyrun

Emeğe saygım var , ben ücret için bişey demiyorum.
cihaza güncelleme geldiği için yarı İngilizce-yarı Türkçe oldu. baştan söylemiştim zaten. Yapmadınız diye stem etmedim , yanlış anlamayın lütfen.
Cihazı Hepsiburada'dan faturalı olarak aldım. samsung güncellemesi geldi yükledim, hepsi bu. başka müdahale yapılmadı.
Odin ile doğrudur 2 adet telefon çöp oldu. (nedeni bulunduğumuz yerdeki çeşitli etmenler diyelim.) size niçin yalan söyleyeyim ki?
herşey niçin teşekkürler. gönderdiğiniz yazılımı deneyeceğim , telefona format atıp.
teşekkürler https://gsmturkey.net..............

Moderatör tarafında düzenlendi:
sa benim tlfnum da s7000 64gb yardimci olabilirmisiniz bende 7.0 a dönmek istiyorum dilden dolayı resimde atıyorum hangi romu indirmek gerekiyorsa yardimci olursanız sevinirim
Screenshot_20190207-154754_DeviceKeystring.jpg

Merhaba yardiminiza ihtiyacim var samsung c7 kullanicisiyim son guncelleme ile telefonun ayarlari ingilizce oldu tekrar eski yazilim olan c7000chc3brg1 olan versiyone döndüm ama telefon dolasim gostergesi kapali diye bir yazi cikiyor telefon mesaj gondermiyor ve *#06# yaptigimda telefon ussd kodu calismayip direk arama yapiyor bunu nasil duzeltebiliriz ? Tekrar tekrar guncelleme yapiyorum duzelmiyor. Hatta guncelleme asamasinda ignore pit download frp lock seklinde hata veriyor internetten recovery seklinde bir dosya buldum AP kismina yukledim telefon acildi ama belirttigim hatalari veriyor sizde yardimlarinizi rica ediyorum. Ozelden numaranizi verirseniz arayabilirim.

Merhaba yardiminiza ihtiyacim var samsung c7 kullanicisiyim son guncelleme ile telefonun ayarlari ingilizce oldu tekrar eski yazilim olan c7000chc3brg1 olan versiyone döndüm ama telefon dolasim gostergesi kapali diye bir yazi cikiyor telefon mesaj gondermiyor ve *#06# yaptigimda telefon ussd kodu calismayip direk arama yapiyor bunu nasil duzeltebiliriz ? Tekrar tekrar guncelleme yapiyorum duzelmiyor. Hatta guncelleme asamasinda ignore pit download frp lock seklinde hata veriyor internetten recovery seklinde bir dosya buldum AP kismina yukledim telefon acildi ama belirttigim hatalari veriyor sizde yardimlarinizi rica ediyorum. Ozelden numaranizi verirseniz arayabilirim.
Hızlı Link - Samsung Galaxy C7 SM-C7000 TGY Android 7.0 Sorunsuz Yüklenen Türkçe Stock Rom

dolaşımda veri kapalı sorunu nasıl çözdünüz ?

Yüklemede hata alan arkadaşlar @silivriserdar arkadaşın izah ettiği gibi Z3X ile U3 Android 8.0 yazılımı yüklerken AP kısmında persist işaretini kaldırarak sorunsuz şekilde yükledim. Emeğiniz için teşekkürler herkese iyi çalışmalar dilerim.

Arkadaşlar sizlere bir tane link bırakıyorum , tabi ki de konu'yu hala okuyanınız varsa %100 işe yarıyor.

Ücresiz türkçe indirme linki burda kaldırmayın herkes faydalansın sizden ricam.

ustam dolaşım göstergesi kapalı diyor daha önce yapmıştım şimdi bi tlf geldi unuttum nasıl yapıldıgını detaylı yardımcı olursanız sevinirim

Geri
Üst Alt