Stock Rom Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Android 7.0 Türkçe Stock Rom Yükleme Anlatımı

dowland moda girmede sıkıntı yasıyorum yazılan sekılde yapıyorum telefon normal acılıyor down moda girmiyor yardım pls

dowland moda girmede sıkıntı yasıyorum yazılan sekılde yapıyorum telefon normal acılıyor down moda girmiyor yardım pls
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve HOME tuşuna basılı tutarak saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Download modda açılacak.

hocam usb baglıyorum ses kısmayla direkt down moda alıyor sıkıntı yaratmaz ınşallah öyle
Niye sıkıntı yaşatsın ki, ne alaka anlamadım. Siz zaten cihazı download moda almak istiyordunuz bende nasıl alacağınızı tarif ettim. Download moda girdiyse ne gibi sıkıntı olabilir.

hocam ben kendim rom indirdim odin ile adımları tek tek yapıyorum indirdiğim romda ap bl cp csc 4 dosya mevcut hepsini odinde olan yerlere koyuyorum ama yazılım başarısıs oluyor failed veriyor indirdiğim romda mı sıkıntı var anlamadım sizin verdiğiniz romu suan indiriyorum inşallah olacak

hocam ben kendim rom indirdim odin ile adımları tek tek yapıyorum indirdiğim romda ap bl cp csc 4 dosya mevcut hepsini odinde olan yerlere koyuyorum ama yazılım başarısıs oluyor failed veriyor indirdiğim romda mı sıkıntı var anlamadım sizin verdiğiniz romu suan indiriyorum inşallah olacak
Konudaki dosyaları indirip uygulayın sorun kalmaz.

hocam sizin verdiğiniz romu ındırdım yukleme işlemi başladı bitmek uzereyken fail verdi oyle kaldı ne yapmam gerkiyor acil yardım lütfen
telefonda
secure check fail: persist yazısı cıktı kırmızı renkte

Geri
Üst Alt