Stock Rom Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Android 7.0 Türkçe Stock Rom Yükleme Anlatımı

hocam sizin verdiğiniz romu ındırdım yukleme işlemi başladı bitmek uzereyken fail verdi oyle kaldı ne yapmam gerkiyor acil yardım lütfen
telefonda
secure check fail: persist yazısı cıktı kırmızı renkte

Linkteki dosyayı odinde AP kısmına seçerek yükelerseniz cihazınız açılır.
boot.tar

Hocam kolay gelsin dün verdiğimiz güncellemeyi yaptım sonradan farkettim ussd kod telefonda çalışmıyor örnek vereyim *123# yapioz normal arama yapıyor + mesaj gönderemiyorum kimseye gönderim hatası aliyorum fatkettigim 2 sorunla karşılaştım nasıl bir yol izlemek gerekir şimdi acaba bu hatalardan kurtulmak için

Hocam kolay gelsin dün verdiğimiz güncellemeyi yaptım sonradan farkettim ussd kod telefonda çalışmıyor örnek vereyim *123# yapioz normal arama yapıyor + mesaj gönderemiyorum kimseye gönderim hatası aliyorum fatkettigim 2 sorunla karşılaştım nasıl bir yol izlemek gerekir şimdi acaba bu hatalardan kurtulmak için
Format atın.

Hocam format attım aynı hatalar aynı şekilde tekrar devam ediyorya

Hocam dün güncelleme yaparken sonda durdu boot tar dosyasını sonra atarak telefonu açtım tekrar romu yükleme işlemi yapmak gerekir mi

Hocam dün güncelleme yaparken sonda durdu boot tar dosyasını sonra atarak telefonu açtım tekrar romu yükleme işlemi yapmak gerekir mi
Yarın bendeki yazılımı upload edeceğim. Sorunsuz yükleniyor.

Yarinimi bekleyeyim hocam?
Siz bilirsiniz, şu an upload edemem. Ayrıca daha öncede söylediğim gibi yorumlarda detaylı anlatım yapan arkadaşlar olmuş. Yazılımın içinden persist dosyasını çıkarıp cihaza yazılımı yüklerseniz sorun ortadan kalkar.

Siz bilirsiniz, şu an upload edemem. Ayrıca daha öncede söylediğim gibi yorumlarda detaylı anlatım yapan arkadaşlar olmuş. Yazılımın içinden persist dosyasını çıkarıp cihaza yazılımı yüklerseniz sorun ortadan kalkar.
Tamam hocam deniyeyim olmadı yarın upload ettiğiniz yazılımı yüklerim

yardım edin yukarda belirtilen būtūn işlemleri yapmama rağmen IMG_20190406_191431.jpg cihaza rom kurarken süre sona geldiğinde fail hatası verdi süre çubuğu fotoğraftaki gibi kaldı tekrar yüklemeye çalıştığımda biraz bekledi süre çıkmadan fail hatası verdi ne yapayım

Hocam linkteki dosyayı indirdik ve winrardan açtık ve içindeki Bl AP vs. Rar olarak çıktı linkteki romun PD ve Csc vb. Kodları söylermisiniz
Dosya uzantıları tar uzantılıdır. Rar değil ayrıca 7zip içindedir. 7zip ile yazılımı açın ve odin son sürüm ile yazılımı yükleme yapın.

Geri
Üst Alt