Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 FRP Çözemedim Ustalar

reis4747

VIP Üye
frp birtürlü kıramadım

20181117_145949.jpg

manuel olmadı usta dosyasını buldum bot dosyası paylaşabilirim

verdiğin frp için u3 dosyası açılısta logoda kalıyor kardeş

eft dongle var denilen şekilde yaptım olmuyo

Cihazda başka bir problem olabilir. Denenmiş ve binlerce kez denenmiş yöntem. Sorun dosya veya araçla alanlı değil.
silivri kardeşim bu dosyayı odin ile flasladım ve gmail atla dedim frp kapandı ama root atıyorum telefon otomatik fabrika ayarlarına dönüyor açılıyor ve telefonu kapayıp açtıgım zaman açılmıyor ve uyarı veriyor frp blocked yazıyor kırmızı yazı ile gmail oturum açtıgım zaman oluyor açmadığım zaman sıkıntı olmuyor eft ile kaldırılmadıgı içinmi veriyor bu hatayı

silivri kardeşim bu dosyayı odin ile flasladım ve gmail atla dedim frp kapandı ama root atıyorum telefon otomatik fabrika ayarlarına dönüyor açılıyor ve telefonu kapayıp açtıgım zaman açılmıyor ve uyarı veriyor frp blocked yazıyor kırmızı yazı ile gmail oturum açtıgım zaman oluyor açmadığım zaman sıkıntı olmuyor eft ile kaldırılmadıgı içinmi veriyor bu hatayı
Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.

bende oem kilidi yok zhu3brg1 sadece usb hata ayıklama var
C Pro serisinde Geliştirici ekranında Oem Kısmı görünmüyor olabilir fakat daha önce açılmış olan gmail hesabından dolayı frplock alırsınız. İşlem yapmadan önce cihazı ayarlardan sıfırlama yapın. Ondan sonra dediğiniz işlemi yapın.

Geri
Üst Alt