Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 FRP Lock

tunasahinn

Üye
Merhabalar, elime Galaxy C7 geçti, güncellemeden sonra komple İngilizce olmuş cihaz. Ben de Nougat'a döndürmek için hazırlık yaptım, OEM'in açık olduğunu düşünerek yüklemeyi başlattım, yarısında ''frp lock'' hatası verip yüklemeyi durdurdu.

Combination software indirdim ancak onda da aynı hatayı verdi, ne yapmalıyım?

Acil çözüm gerekiyor cihaz frp lock yüzünden hiç bir dosyayı kabul etmiyor.

Merhabalar, elime Galaxy C7 geçti, güncellemeden sonra komple İngilizce olmuş cihaz. Ben de Nougat'a döndürmek için hazırlık yaptım, OEM'in açık olduğunu düşünerek yüklemeyi başlattım, yarısında ''frp lock'' hatası verip yüklemeyi durdurdu.

Combination software indirdim ancak onda da aynı hatayı verdi, ne yapmalıyım?

Acil çözüm gerekiyor cihaz frp lock yüzünden hiç bir dosyayı kabul etmiyor.
Vereceğim yazılımı yükle sorunsuz yükler. Cihaz android 7 olur ve Full Türkçe olur.

Ardından tekrar konuya yaz frp için yardımcı olacağım.

Hızlı Link - Samsung Galaxy C7 SM-C7000 TGY Android 7.0 Sorunsuz Yüklenen Türkçe Stock Rom

Vereceğim yazılımı yükle sorunsuz yükler. Cihaz android 7 olur ve Full Türkçe olur.

Ardından tekrar konuya yaz frp için yardımcı olacağım.

Yüklenirken FRP engeline takıldığı için cihaz her yeniden başlatıldığında Odin moda giriyor. Android açılmıyor yani. Nougat Türkçe yazılımı da buradan indirmiştim zaten.

Şu anda klasik Samsung uyarı ekranına girdi cihaz, ''An error has occurded while updating this device software''

Yüklenirken FRP engeline takıldığı için cihaz her yeniden başlatıldığında Odin moda giriyor. Android açılmıyor yani. Nougat Türkçe yazılımı da buradan indirmiştim zaten.
Bu verdiğimi yükle sorunsuz yükler. Odin son sürüm ile yükleme yapın.

FRP yazılımın yüklenmesine engel değildir. FRP sadece custom durumlarına karşı bir önlemdir. Bu verdiğim kendi Stock yazılımıdır. Sorunsuz yüklenen yazılımdır.

Siteden başka indirdiğim yazılımın boyutu 1.57GB. Acaba o yazılımda mı bir problem var ? Telegram üzerinden yardımcı olabilir misiniz bu arada?

Siteden başka indirdiğim yazılımın boyutu 1.57GB. Acaba o yazılımda mı bir problem var ? Telegram üzerinden yardımcı olabilir misiniz bu arada?
Siz bunu indirin yükleyin kesin yüklenecek. Olmazsa yardımcı olacağım.

Geri
Üst Alt