Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Güncellemeden Sonra Sim Kart Okumuyor

• Konbuyu başlatan samedsss
  • Başlangıç tarihi
S

samedsss

S.a arkadaslar c7 telefon guncelleme yaptim sonra telefon ingilizce oldu servise gonderdim tekrar Turkce yaptilar ama ondan sonra telefon sim kart okumuyor hatasi verdi. 2defa daha yolladim garantiye bu arada delta garantili cihaz igrenc otesi servis cozum bulamadi. benzer problem yasayan var mi nasil cozebiliriz arkadaslar lutfen yardim edin.

S.a arkadaslar c7 telefon guncelleme yaptim sonra telefon ingilizce oldu servise gonderdim tekrar Turkce yaptilar ama ondan sonra telefon sim kart okumuyor hatasi verdi. 2defa daha yolladim garantiye bu arada delta garantili cihaz igrenc otesi servis cozum bulamadi. benzer problem yasayan var mi nasil cozebiliriz arkadaslar lutfen yardim edin.
Android 7.0 yükleyip deneyin. Sitemizde yazılım mevcut.

hocam servis yapti ama neden olmamis olabilir. İcini acmak istiyorlar ama bir gun once kullanip bu sekilde bir sikinti yasamadigim cihaz. ve 850 tl para istediler. cok caresiz bir durumdayim

hocam servis yapti ama neden olmamis olabilir. İcini acmak istiyorlar ama bir gun once kullanip bu sekilde bir sikinti yasamadigim cihaz. ve 850 tl para istediler. cok caresiz bir durumdayim
Tam bilmiyoruz, cihaza ne oldu, nasıl bu hale geldi. Donanımsal bir sorun mu, yoksa yazılımsal bir sorun mu, detaylı bir incelemek lazım.

Öncelikle Android 7.0 yazılımını yükleyip bir format atın.

peki servis bilerek ariza verdirmis olabilir mi delta olunca hic givenim kalmadi. ua da yuklenen yazilimdan kaynaklanir mi? deneyim bakalim burdan indirip

siz yapabilir misiniz bu telefonu ucretini versek acaba ya da forumda tapan var mi ki

Geri
Üst Alt