Bilgi Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Kök Dizin Hatası

DeLiGeNnC

Üye
Merhaba değerli ustadlar ilk defa böyle birşey yapacağım için bilgi sahibi olmak istiyorum. Samsung C7000 telefonumda kök dizin hatası alıyorum. HonKong Oreo 8.0 Stock rom yükleyip bu kök dizin hatasını giderebilir miyim?

Merhaba değerli ustadlar ilk defa böyle birşey yapacağım için bilgi sahibi olmak istiyorum. Samsung C7000 telefonumda kök dizin hatası alıyorum. HonKong Oreo 8.0 Stock rom yükleyip bu kök dizin hatasını giderebilir miyim?
Hataya ait bir resim var mı?

Bu şekilde hata alıyorum açmak istediğimde genelde kök dizin hatası ve güvnli klasör ile ilgili olan bu tür hata.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181230-095307_Samsung_Health[1].jpg
    Screenshot_20181230-095307_Samsung_Health[1].jpg
    228.3 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20181230-095334_Secure_Folder[1].jpg
    Screenshot_20181230-095334_Secure_Folder[1].jpg
    88.5 KB · Görüntüleme: 30
Bu şekilde hata alıyorum açmak istediğimde genelde kök dizin hatası ve güvnli klasör ile ilgili olan bu tür hata.
Siz cihaza daha önce root yaptınız mı?

Cihazın download mod ekran görüntüsünü konuya atarsanız daha net birşeyler söyleyebiliriz.

Hayır ben yapmadım yaptırmadım da son bir güncelleme gelmişti güvenlik güncellemesi sonrasında açılmaz oldular.Download mod içinde uğraşayım nasıl ulaşacağımı bilmiyorum. ulaştığımda ss atarım size.

Hayır ben yapmadım yaptırmadım da son bir güncelleme gelmişti güvenlik güncellemesi sonrasında açılmaz oldular.Download mod içinde uğraşayım nasıl ulaşacağımı bilmiyorum. ulaştığımda ss atarım size.
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve HOME tuşuna basılı tutarken cihazı usb kablo ile pc'ye bağlayın. Download moda girecektir.

Girdim bu şekilde bir ekran geldi. İstediğiniz gibi mi?

Ekli dosyalar

• IMG-20181230-WA0002[1].jpg
    IMG-20181230-WA0002[1].jpg
    77.3 KB · Görüntüleme: 29
Girdim bu şekilde bir ekran geldi. İstediğiniz gibi mi?
Resimde Gördüğünüz gibi daha önce cihazınıza root yapılmış ve crom service unlock yapılmış. O yüzden knox arttığı için güvenli klasör sorunu devam eder. Ama siz genede bir Stock rom yükleyin.
8359014a287295f3f630d69040f40c94.jpg

umarım yapabibliriim :) Çok teşekkür ederim .

başkan kusura bakma çok soruyorum ama, stock rom Hongkong versiyonunu indirdim Oreo için, içerisinde 4 adet tar dosyası mevcut 4 dosyayı da odine eklemem gerekiyor mu ? Yoksa sadece ap olanı mı ekleyeceğim ?

başkan kusura bakma çok soruyorum ama, stock rom Hongkong versiyonunu indirdim Oreo için, içerisinde 4 adet tar dosyası mevcut 4 dosyayı da odine eklemem gerekiyor mu ? Yoksa sadece ap olanı mı ekleyeceğim ?
Hepsini ekleyin. Yazılımı yüklemeden önce ayarlara girip Gmail hesabından çıkış yapın.
BL > BL
AP >AP
CP >CP
CSC > CSC

telefona format attım gerek kalmamıştır sanırım gmail den çıkış yapmaya? fakat Fail diye hata veriyor neden olabilir?

Yükleme yaptım ama hata devam ediyor :) health ve güvenli klasörde verdiği hatalar gitmemiş :) giden bilgiler oldu :) olsun denemeden öğrenilmez :)

Yükleme yaptım ama hata devam ediyor :) health ve güvenli klasörde verdiği hatalar gitmemiş :) giden bilgiler oldu :) olsun denemeden öğrenilmez :)
Dediğim gibi knox ile oynanmış o yüzden düzelmez. Ancak custom rom felan denemek lazım. Android 7.0 sürümde böyle bir hata yok diye biliyorum ama denemek lazım. S-Healt root yapılıp bir program ile düzeltme yapılıyor.

Sence hangisinde kalmalıyım başkan, 8 de ekstra bir özellik yok gibi yani eklentilerini kullanamadıktan sonra ha 7 ha 8 ne dersin ?

Valla karar verdim kullanamayacağım uygulamaları gizleyeceğim gözüme bari gözükmesinler :D ama merak ettiğim birşey daha var. Samsunc C7 ye J7 Prime veya denk bir telefonun yazılımı yüklenebilir mi?

Geri
Üst Alt