Bilgi Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Kök Dizin Hatası

Valla karar verdim kullanamayacağım uygulamaları gizleyeceğim gözüme bari gözükmesinler :D ama merak ettiğim birşey daha var. Samsunc C7 ye J7 Prime veya denk bir telefonun yazılımı yüklenebilir mi?
Hayır olmaz ama custom rom vesaire olur.

Sorununuz tamamen knox sayicinin artmasindan kaynakli. Eski telefonlarda knox sifirlaniyor ama yeni telefonlarda malesef olmuyor. Benimde s8 telefonumda ayni problem var.
Malesef yapacak birsey yok şuan ancak eft dongle da knox sıfırlama var birkac modelde.
Deneme yapacagim yakın zamanda. Iyi forumlar

Kardeşim ilk olarak frp:OFF crom:OFF olsun :) Bu cihazın ilk bize Binary sayısı lazım. Onu da yazılım bilgilerinde bulabilirsin. kombinasyon yükle cihaz factory binary ile açılacak peşine about phone bölümünden developer options bölümünü açman lazım. açtıktan sonra usb debugging bunu aç varsa oem kilidini de aç yoksa sorun değil. sonrasında da cihazı tekrar download moda al ve Odin 3.13.1 ile romu göm gitsin.

Kardeşim ilk olarak frp:OFF crom:OFF olsun :) Bu cihazın ilk bize Binary sayısı lazım. Onu da yazılım bilgilerinde bulabilirsin. kombinasyon yükle cihaz factory binary ile açılacak peşine about phone bölümünden developer options bölümünü açman lazım. açtıktan sonra usb debugging bunu aç varsa oem kilidini de aç yoksa sorun değil. sonrasında da cihazı tekrar download moda al ve Odin 3.13.1 ile romu göm gitsin.
Olmaz diye biliyorum ama
Denemek lazim yinede her ihtimali

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bak burdaki gibi yazılımı yükle. video'da c7 pro anlatılmış ama açıklama kısmında c7 içinde olan link var. o linki bir dene bakalım. 8.0 versiyonunda ayarlar ingilizce oluyor biraz da kasıyor. verdiğim video'da orjinal rom yüklemesi anlatılıyor.

video içerisindeki link android 7.0 ama yanlışlık olmasın?

8.0 da ayarlar menüsü ve bazı kısımlar ingilizce olduğu için 7.0 var. birazda kasıyor telefonu 8.0 da

ben bu dili hiç bilmiyorum :) yapamam bunca şeyi ya 7 ye geri dönücem ya 8.0 'ı Türkçe olarak bu şekilde kullanıcam :D

arkadaşlar f7pro kullanıyorum bende imail kaydı yaptırdım telefonun kullanımında bir sıkıntı yok ama gizli klasör uygulamasını kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz.

Geri
Üst Alt