Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 LTE Geçmemesi Sorunu

dtroyer45

Üye
Galaxy c7 cihazım var şuan 8.0 kullanıyorum önceden çektiği yerlerde LTE ye geçiyordu şimdi asla lte ye geçmiyor bazen çekmiyor bile kapatıp açtığımda cihaz çekmeye devam ediyor asla LTEye geçmiyor napabilirim?
Şuan 7.0 indiriyorum flashladıkdan sonra tekrar yazacagım

Galaxy c7 cihazım var şuan 8.0 kullanıyorum önceden çektiği yerlerde LTE ye geçiyordu şimdi asla lte ye geçmiyor bazen çekmiyor bile kapatıp açtığımda cihaz çekmeye devam ediyor asla LTEye geçmiyor napabilirim?
Yazılım ile alakalı olacağını sanmıyorum. Bölge ile alakalı olabilir ama genede bir yazılım deneyin.

Operatörden kapalı olabilirmi?

bölge ile alakası yok manisanin heryerinde olmuyor ve sadece lte değil bazen cihaz kendini e ye alıyor sadece acil cagrılara bile geçiyor kapatıp açtığımde şebeke geliyor yine aynı şekilde lte ye asla geçmiyor

bölge ile alakası yok manisanin heryerinde olmuyor ve sadece lte değil bazen cihaz kendini e ye alıyor sadece acil cagrılara bile geçiyor kapatıp açtığımde şebeke geliyor yine aynı şekilde lte ye asla geçmiyor
ayarlardan lte/3g/2g ye aldım olmuyor
Bu cihazın böyle yapması normal bence, Çin için üretilmiş bir cihaz. Band sorunları olabilir. Zira bu cihaz şebeke üzerinden görüntülü görüşmeyede izin vermiyor.

c7000 modeli 8.0 da lte yani 4.5g çekiyor 7.0 a düşürünce 4.5g çekmiyor haberiniz olsun.

arkadaşlar sorun turk telekomda vodofone hat takınca hemen 4g çekti bu arada sürüm 7.0 şuan operatörle veya sim kart ile ilgili bir sorun var sim 4.5g

Geri
Üst Alt