Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Türkçe Dil

miractnky

Üye
Merhaba Galaxy c7 cihazda twrp vs.yüklü. Ancak cihaz oreo geldiğinden beri yarı ingilizce yarı türkçe oldu. Benim sorunum şu; elimde c7000 cihazıma uygun custom rom var ve türkçe dil desteği bulunuyor. Ben bu custom romdaki dil paketini şuan kullandığım stock roma dlashlayabilir miyim? Önerileriniz nelerdir? Teşekkür ederim.
Stock roma ait yazılım bilgisi;

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200325-173410_Settings.jpg
    Screenshot_20200325-173410_Settings.jpg
    205.6 KB · Görüntüleme: 245
yoo direk türkçe rom yükleyiniz
o cihazın türkçe romu mevcut

Yardım edin pls.
Yukarıda link verilmiş. SİTE kurallarına uymazsan bir sonraki mesajında sizi banlamak zorunda kalacağım. Sitede bu cihaz ile ilgili bir çok konu mevcut. Ayrıca Samsung Genel bölümünde Android 8.0 Türkçe yapma konusu ücretsiz olarak bulunmaktadır.​

Yukarıda link verilmiş. SİTE kurallarına uymazsan bir sonraki mesajında sizi banlamak zorunda kalacağım. Sitede bu cihaz ile ilgili bir çok konu mevcut. Ayrıca Samsung Genel bölümünde Android 8.0 Türkçe yapma konusu ücretsiz olarak bulunmaktadır.

Afedersiniz benim farklı soru açıklamaya yazdım elimde pc yok. Bidahakine yapmamaya çalışacağım.

Afedersiniz benim farklı soru açıklamaya yazdım elimde pc yok. Bidahakine yapmamaya çalışacağım.
elinizde Eft pro varsa Rootsuz Sekilde 1 dakikada Yapabilirsiniz
Yoksa Türkce Dil Programı Vip Bolumunde Mevcut onunla Yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt