Hocam benim C7 cihazımda Android 8 kurulu ancak herhangi bir şekilde bootloader kilidi açmak için seçenek bulunmuyor. En son Android 6 kullanırken görmüştüm seçeneği. Şu anda C7000ZHS3CRJ1 yüklü yani downgrade de yapılmıyor versiyon 3. TWRP flashladığımda data kısmına erişilmiyor falan çok sorun var. Kernel derlemesini bitirdiğimde saf android bazlı ROM derleyeceğim ancak bootloader kilidi yüzünden her şey yarım kaldı. Kaldırmak için bir çözümünüz var mı?

Hocam benim C7 cihazımda Android 8 kurulu ancak herhangi bir şekilde bootloader kilidi açmak için seçenek bulunmuyor. En son Android 6 kullanırken görmüştüm seçeneği. Şu anda C7000ZHS3CRJ1 yüklü yani downgrade de yapılmıyor versiyon 3. TWRP flashladığımda data kısmına erişilmiyor falan çok sorun var. Kernel derlemesini bitirdiğimde saf android bazlı ROM derleyeceğim ancak bootloader kilidi yüzünden her şey yarım kaldı. Kaldırmak için bir çözümünüz var mı?
Bootloader kilidi olsa cihazınıza twrp yüklemesi yapılmaz hata verir. Cihazı download moda alınca crom service unlock veya of yazıyor olması lazım.

Teşekkürler abi eline emeğine sağlık sağol.

ikinci yöntemle denedim ama yazılımı yüklerken bu hatayı veriyor..

1552051711374.png

o kadar yöntem denedim ama hiç birinde olmadı

root yapmak istiyorum

root olmadı diyor ama güncelleme almasını istemiyordum oda oldu

s.a arkadaşlar sitede arattım bulamadım G6100ZHS2BRH1 bunun için root varmıdır 7,0 da

Oem Unlock Yok Telefonumda Twrp yi nasil yuklicem oem unlock nasil.yapcam herhangi bir risk varmi

Frp Lock On Olmasi lazim yazmissiniz o nasil olcak ?

Geri
Üst Alt