Arkadaşın verdiği boot dosyasıyla 7.0 U3 versiyon frp açıldı. Download modunda boot atıldıktan sonra EFT ile samsung frp kısmından Adb Frp yapınca direk cihaz açılıyor. Bilginize.
kardeşim bu dosyayı attıktan sonra frp direk kapanıcakmı detaylı anlatırmısın

kardeşim tedaylı anlatırmısın pek bir şey anlamadım rica etsem senden

Bu işlemi yapabilmek için elinizde EFT Dongle olması lazım bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Varmı EFT Dongle

eft doungle yok malesef arkdaş koymus oraya link azda olsa yardımcı olayım diye o dosyayı direk odin ile boot ettikten sonramı frp kapanıyor sandım ben

EFT Dongle bnde yok usta nasıl yapabilirim ?

zx3 var

İşlem: Reset FRP/React/EE
Model seçildi: SM-C7000
Port seçildi: COM1 İletişim Bağlantı Noktası
Yazılım versiyonu: 34.8

Searching Samsung USB Flash interface... COM14 tespit edildi
Bağlantıyı Kur... Tamam
PIT Telefondan okunuyor... Tamam
Searching FRP lock... Tamam
FRP kilidi siliniyor... hata

bu hatayı alıyorum

zx3 var

Bağlantıyı Kur... Tamam

bu hatayı alıyorum
Hush sms yöntemi ile deneyebilirsiniz.
U3 sürümünde z3x kıramaz

silivri serdar elimde şu an eft doungle 1.4.1 var u3 nasıl kaldıra bilirim frp yi brb1 u2 var ama u3 yok programın içinde

zx3 var

Bağlantıyı Kur... Tamam

bu hatayı alıyorum
kardeşim frp off düşürüyorum ama root attıktan sonra gmail giriş yaptıgımda telefon aç kapa yapınca açılmıyor telefon zx3 kaldırıyor frp yi ama geçici kaldırıyor

kardeşim frp off düşürüyorum ama root attıktan sonra gmail giriş yaptıgımda telefon aç kapa yapınca açılmıyor telefon zx3 kaldırıyor frp yi ama geçici kaldırıyor
Geçici değil. Cihazda oem aktif edilemediği için root yapınca ilk reboot da açılmaz. Rootsuz sorunsuz kışlanırsınız

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elimdeki eft doungle ile nasıl kaldıra bilirim frp yi 1.4.1 sürümü mevcut şu an da

elimdeki eft doungle ile nasıl kaldıra bilirim frp yi 1.4.1 sürümü mevcut şu an da
2.0 ve üzeri sürümü olması lazım. c***k işe yaramayabilir. Hün içinde isterseniz uzaktan bağlantı yapılıp bakılabilir

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denemediğim yöntem kalmadı tek çağre eft doungle 1.4.2 versiyonu frp yi tamamen kaldırmanın başka yolu yok

adnan mirsad uzaktan bağlanıp bakma şansın varmı benim telefona frp için

kardeşim frp ti tamamen nasıl kaldıra bilirim oem kili yok benim telefonda geliştirici seçeneklerde

android 7 telefonum şu anda android 8 mi yazılımımı atamam gerekiyor yoksa android 7 de olurmu bu

Geri
Üst Alt