Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Yazılım Yükleme İşlemi

• Konbuyu başlatan legolas3869
  • Başlangıç tarihi
L

legolas3869

Merhabalar bi tanıdığımın samsung c7 si var güncelleme gelmiş android 8 yapmışlar sonra yarısı ingilizce olmuş bunlarda telefoncuya vermiş telefoncu sanırım telefonu hard brick yapmış telefon full çince pin giriyorum açılması için resetliyor kendini recovery modede factory reset atıyorum E:failed to find/misc partiton hatası veriyor. download moda alıyorum rom atmak için birsürü rom denedim emmc write fail aboot diye hata veriyo.Ne yapmam gerekiyor

Merhabalar bi tanıdığımın samsung c7 si var güncelleme gelmiş android 8 yapmışlar sonra yarısı ingilizce olmuş bunlarda telefoncuya vermiş telefoncu sanırım telefonu hard brick yapmış telefon full çince pin giriyorum açılması için resetliyor kendini recovery modede factory reset atıyorum E:failed to find/misc partiton hatası veriyor. download moda alıyorum rom atmak için birsürü rom denedim emmc write fail aboot diye hata veriyo.Ne yapmam gerekiyor
Farklı bir yazılım yükelmeyi dendinizmi u sürümü ne cihazın sürüm düşürmeyi deneyin bide isterseniz

Cihazın download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.​

Farklı bir yazılım yükelmeyi dendinizmi u sürümü ne cihazın sürüm düşürmeyi deneyin bide isterseniz
teşekkür ederim cevabınız için öncelikle valla bir sürü stock rom custom rom indirdim 30gb indirdim hepsini denedim hepsinde hata aldım cihaz sürümü düşürmeyi denemedim hiç farklımı oluyor

Ekli dosyalar

• IMG_20200212_171647.jpg
    13.8 MB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20200212_172017.jpg
    13.4 MB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20200212_172024.jpg
    IMG_20200212_172024.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 61
Cihaz TGY gözüküyor. Vereceğim yazılımı indirip deneyin.

DOWNLOAD

çok umudum yok hocam ama deniyorum saolun hep hata felan alıyorum 30 gb dosya indirmişim
hocam sanırım onlarda bi sey vardı 4 parcalı rom atiyorsun
yazilimin yarisinda hata veriyor
sonra ap ve bl yi kaldırıp
sadece cp ve csc secip yüklüyosun bi dedigimi denermisin pcde ne hata veriyor
onunda resmini atarsan iyi olur

hocam sanırım onlarda bi sey vardı 4 parcalı rom atiyorsun
yazilimin yarisinda hata veriyor
sonra ap ve bl yi kaldırıp
sadece cp ve csc secip yüklüyosun bi dedigimi denermisin pcde ne hata veriyor
onunda resmini atarsan iyi olur
Hocam dediğinizi yaptım resimdeki gibi oldu telefon no command ekranında kaldı mavi ekran sarı ünlem sonra tekrar başlattı samsung ekranında kalıyor..
dediklerinizi yaptıktan sonra odinde yeşil yazan diğer kırmızı olanlar benim önceki yaptıklarımda aldığım hatalar

Ekli dosyalar

• 1212.png
    1212.png
    106.8 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20200212_172024.jpg
    IMG_20200212_172024.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20200212_172017.jpg
    IMG_20200212_172017.jpg
    649 KB · Görüntüleme: 45
Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam dediğinizi yaptım resimdeki gibi oldu telefon no command ekranında kaldı mavi ekran sarı ünlem sonra tekrar başlattı samsung ekranında kalıyor..
dediklerinizi yaptıktan sonra odinde yeşil yazan diğer kırmızı olanlar benim önceki yaptıklarımda aldığım hatalar
Hocam dediğinizi yaptıktan sonra tek başına ap yükledim onu yükledi telefonu yeniden başlatınca custom binary blocked by frp lock (boot img) secure fail:kernel diye hata ekranı çıktı karşıma

büyük ihtimal cozulur
donus yaparsanız iyi olur :D
Hocam dediğinizde kurdum ap yükledikten sonra bura geliyo ben çıkamadım işin içinden valla 2 gündür uğraşıyorum 30gb sırf rom indirmişim birsürü

Ekli dosyalar

• IMG_20200212_214306.jpg
    IMG_20200212_214306.jpg
    641.3 KB · Görüntüleme: 25
Geri
Üst Alt