Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Yetkisiz Eylemler Algılandı Hatası

• Konbuyu başlatan Furkankiraz05
  • Başlangıç tarihi
F

Furkankiraz05

Merhaba arkadaşlar cihazımda arkadaşlar cihazımda root olmamasına rağmen yetkisiz eylemler algılandı hatası alıyorum Nasıl çözebilirim

sıfırlarsam düzelme ihtimali var mı

Cihaz root'lu ise Root Explorer kurup /system/app/SecurityLogAgent/SecurityLogAgent.apk dosyasını yeniden adlandırıp sonuna .bak eklemen yeterli sonra cihazı kapat aç düzelir.

Adnan abi uygulamayı nasıl kullanabilirim?

Hayır hocam root yapılmadı zaten cihaz garantili yazılım atmaya çalışırken Bağlantı kopmuştu Telefoncuya verdim yazılım atılması gerek dedi o günden bugüne Hep Böyle uyarı veriyor telefoncuya tekrar götürdüm ve Root yapılması lazım dedi

geliştirici seçeneklerini açtıysanız oem kilidi açıksa yapar kapatın

Hayır hocam root yapılmadı zaten cihaz garantili yazılım atmaya çalışırken Bağlantı kopmuştu Telefoncuya verdim yazılım atılması gerek dedi o günden bugüne Hep Böyle uyarı veriyor telefoncuya tekrar götürdüm ve Root yapılması lazım dedi
Bu modele imei repair işlemi yapılmaz. Sitemizde bulunan sorunsuz android 7.0 için eklediğim yazılımı yükleyin. Ardından cihaza recovery moddan format atın. Sorun ortadan kalkar.

Bu modele imei repair işlemi yapılmaz. Sitemizde bulunan sorunsuz android 7.0 için eklediğim yazılımı yükleyin. Ardından cihaza recovery moddan format atın. Sorun ortadan kaH
IMG_20190406_191431.jpgIMG_20190406_191502.jpgHocam lütfen yardım edin cihaza rom kurarken süre sona geldiğinde fail hatası verdi süre çubuğu fotoğraftaki gibi kaldı tekrar yüklemeye çalıştığımda biraz bekledi süre çıkmadan fail hatası verdi ne yapayım

Çıkan konudaki yazılımı sorunsuz şekilde yükleme yapabilirsiniz

Geri
Üst Alt