Çözüldü Samsung Galaxy C7 SM-C7010 FRP Yardım

7.0 dan sürümü düşürdüm yine wife ag eklede google asısst sekmesi çıkmıyor.. talk bakde denedim onuda yemiyor.. ne kaldı gerıye ustalar.. 2 gundur beynımı yedı bu telefon yaw :DEkli dosyayı görüntüle 999
Bu herturlu kirilmasi lazim android 6 da.
Push mesaji gonderilip yapilan bir yontem vardi. Onu deneyin. mobilden link bulamiyorum suan yarin linkbatarim bulamazsanız

Bu herturlu kirilmasi lazim android 6 da.
Push mesaji gonderilip yapilan bir yontem vardi. Onu deneyin. mobilden link bulamiyorum suan yarin linkbatarim bulamazsanız
6.0.1 in ilk cıkan yazılımını ındırıyorum şunda.. onunlada denıycem bakalım. eksik bıseyler var ama basmayınca kafa basmıyo :D

AP_C7010ZHU1AQH2_CL11303497_QB14476247_REV00_user_low_ship_MULTI_CERT.tar
bunu yükle elle reset at tekrar yükle wifi bağlanma sonra Wİ-Fİ bölümünden AĞ ekle tıkla sonra google gir hesapmakinası açan apk kur 0808 adb aç
rebooth de
adb komutları ile

adb shell content insert --uri content://settings/secure --bind name:s:user_setup_complete --bind value:s:1

adb shell am start -n com.google.android.gsf.login/

adb shell am start -n com.google.android.gsf.login.LoginActivity

işlem ok
peki U2 ve üstü için hangi romu denemek lazım malum ciazda oem kilidi geliştirici seceneklerinden hiç bir şekilde gelmiyor :(

peki U2 ve üstü için hangi romu denemek lazım malum ciazda oem kilidi geliştirici seceneklerinden hiç bir şekilde gelmiyor :(
Bu C Serisi Cihazlarda oem kilidi olmuyor ben hiç görmedim.​

Geri
Üst Alt