ustam nereye yapacagız bu bagışı bende istiyorum bu yazılımı telefonun kendi orjinal uygulamaları sorunsuz çalışıyorsa

Cihazınızın arama yerinden *#1234# yapıp ekran görüntüsünü konuya atın.
Screenshot_20190812-224951.jpg

Su an telefon turkce ama arap yazilimi var orjinal uygulamalarini kimilerini kullanamiyorum ve telefon cok kasiyor kendi klavyesini kullanamiyorum kika diye klavye var sadece onu kullana biliyorum cince yazilimi yukledigimde telefon cok guzel calisiyor ingilizce dili var ama turkce yok o yuzden arap surumunu yukledim oda telefonu cok kasiyor orjinal yazilimini bulamiyorum ilk aldigimda orjinal yazilimi vardi ve orjinal turkcedi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Su an telefon turkce ama arap yazilimi var orjinal uygulamalarini kimilerini kullanamiyorum ve telefon cok kasiyor kendi klavyesini kullanamiyorum kika diye klavye var sadece onu kullana biliyorum cince yazilimi yukledigimde telefon cok guzel calisiyor ingilizce dili var ama turkce yok o yuzden arap surumunu yukledim oda telefonu cok kasiyor orjinal yazilimini bulamiyorum ilk aldigimda orjinal yazilimi vardi ve orjinal turkcedi
Isterseniz cince yaziljmi yukleyin.
Cihaza root yapin
Eft c***k ile turkce yapin

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizdeki yazılımı bir deneyin isterseniz. Özelden mesaj atıyorum.​

bagis yaptim link acilmasi icin bekliyorum ne zaman vereceksiniz linki

s.aleykum
dosya yı nasıl indiricez

cihaza attım açılışda kalıyor recovery moda da girmiyor

başka siteden aldım ama aynı dosya halabtech

Geri
Üst Alt