Root Samsung Galaxy C9 Pro SM-C9000 8.0 Root İsteği

efem360

Üye
Merhaba günlerdir cihazla uğraşıyorum. Acil bir şekilde çalışmış olduğum firmanın takip programını yükleyebilmek için root atmam gerekli ama bir türlü yapamıyorum. Sizden başka üzerinde duran bir türk sitesi görmedim diğer forum siteleri de dahil. Yardımcı olur musunuz lütfen. Yarına hazır olması gerekiyor şehir dışına gideceğim.
adnanmirsad56 sizinde yardımınızı bekliyorum.

Cihaz Bilgisi: SM-C9000
Android Sürümü: 8.0.0
Samsung Experince Sürümü: 9.0
Ana bant sürümü: C9000ZHU1CRG9

Hocam aynı şekilde yapıyorum ama bir bütlü oem kilidi çıkmıyor geliştirici seçeneklerde. Ayrıca kafamı karıştıran bir durum hada var cihaz hong kong . Root yaparsam bir daha google play storeyi kullanamaz mıyım?

Hocam aynı şekilde yapıyorum ama bir bütlü oem kilidi çıkmıyor geliştirici seçeneklerde. Ayrıca kafamı karıştıran bir durum hada var cihaz hong kong . Root yaparsam bir daha google play storeyi kullanamaz mıyım?
Öyle Birr Sorunun Olacağını Sanmıyorum Hoccam

Bu cihazlardan 2 model şeklinde bulunmamaktadır. 1 tanesi Çin için üretilmiştir ve içinde Türkçe dil google play mağazası yoktur.

Diğer modeli Hongkong için üretilmiş olup içinde Türkçe ve Google Play Mağaza vardır. 2 modelin yazılımları da bir birine uymamaktadır.

Ayrıca bu cihazlarda crome service olayı vardır. Onu kaldırmadan da işlem yapılmıyor.

Cihazın ayarlarında oem kilidi olmadığı için root vesaire yapınca cihaz frp lock hatasına düşüyor.

Yani cihaza root yaptıktan sonra Google Play Mağaza kullanmamanız lazım veya kullansanız bile kapatıp açarken cihazı veya şarjı bitmesine yakın ayarlardan Gmail hesabından çıkış yapmanız lazım. O zaman cihaz hataya düşmeyecektir.

Veya Google Play Mağaza alternatifi başka uygulamaları kullanmanız gerekir.

Şu an cihazın yazılım sürümü nedir?

Arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım.

Hsyn.2121 Tam olarak bahsetmiş olduğum şey buydu.

Hsyn.2121 Tam olarak bahsetmiş olduğum şey buydu.
Ustamızın Burda Anlatmak İStediği Aslında Cİhazd Oem Olmadığı İcin Sürekli Frp Lock Düşmesi Her Frp İşlemine Düşüşünde İse Cihaza Yazılım Atılıp Frp Kırılması Gerekecek Ben Denk Gelmedim Daha Önce Ve Hic Rootlamadım Bu Cİhazı

Neredeyse 2 yıldır normal bir şekilde kullanıyorum cihazı bir sorun yaşatmadı. Root attıktan sonra bir sorun yaşatmaz umarım. Ama bir türlü root atamadım hala. İndirmediğim program uygulama kalmadı diyebilirim. Ustalarımız bir yardımcı olsa keşke ya

ed07dda6a547e3529f8cc58161da73ba.JPG

Hocam farklı bir telefon daha olmadığı için internetten buldum resmi ve üzerinde oynadım.
Download moduna alınca karşıma gelen ekran tam haliyle bu şekil
Lütfen yarcımcı olun saatlerdir bekliyorum

Geri
Üst Alt