Hocam biliyorum sizi çok yordum cidden bunun için çok mahcubum. Format at yazmışsınız . Anladığım kadarıyla Twrp içerisinde format atacağım ama cidden o kadar karışık ki format bölümü seçeneklerden hangilerini seçeceğimi bilemedim.
Tekrardan 7.1.1 yükledim. 8.0 için yaptığım BootRecorySystem.tar ı yükledim.
Oem kilidi geldi ve twrp yi de yükledim. dediğiniz şekilde

Hocam biliyorum sizi çok yordum cidden bunun için çok mahcubum. Format at yazmışsınız . Anladığım kadarıyla Twrp içerisinde format atacağım ama cidden o kadar karışık ki format bölümü seçeneklerden hangilerini seçeceğimi bilemedim.
Tekrardan 7.1.1 yükledim. 8.0 için yaptığım BootRecorySystem.tar ı yükledim.
Oem kilidi geldi ve twrp yi de yükledim. dediğiniz şekilde
Aslında çok zor değil. Sadece beyninizi kullanacaksınız. Mesela google yazabilirsin twrp içinden format atmak bir sürü video bulursun.

Aslında çok zor değil. Sadece beyninizi kullanacaksınız. Mesela google yazabilirsin twrp içinden format atmak bir sürü video bulursun.
Hocam ne yaparsam yapayım. Twrp yüklendiği zaman cihaz açılmıyor. direk reset atıyor. Sadece developers'ta bir kaç şey söylenmiş bu konuda onada cevap veren olmamış bile. Şimdi buraya kadar getirip burdan sonra neyse olmuyormuş demek istemiyorum. Rootun aciliyeti işyerine ait program için var yetiştirmem lazım yarına

Hocam ne yaparsam yapayım. Twrp yüklendiği zaman cihaz açılmıyor. direk reset atıyor. Sadece developers'ta bir kaç şey söylenmiş bu konuda onada cevap veren olmamış bile. Şimdi buraya kadar getirip burdan sonra neyse olmuyormuş demek istemiyorum. Rootun aciliyeti işyerine ait program için var yetiştirmem lazım yarına
Söylediklerimi yaparsanız olur.

Magisk-v19.3.zip Bu dosyayı hafıza kartına atın ve twrp ile install kısmından yükleyin. Cihazı açın.

Evet hala var açık şuanda.
Ayarlar uygulamalara girin ve Ayarları bulup depolama kısmından veriyi sil yapın. Eğer bunu yapmazsanız Geliştirici seçenekleri açık kalır ve oem kilidini yanlışlıkla kapatırsanız cihaz custom binary blocked olur. Uğraşmak zorunda kalırsınız.

Ayarlar uygulamalara girin ve Ayarları bulup depolama kısmından veriyi sil yapın. Eğer bunu yapmazsanız Geliştirici seçenekleri açık kalır ve oem kilidini yanlışlıkla kapatırsanız cihaz custom binary blocked olur. Uğraşmak zorunda kalırsınız.

Bunu belirttiğiniz çok iyi oldu şimdi onuda uygulamadım teşekkür ederim.

Bunu belirttiğiniz çok iyi oldu şimdi onuda uygulamadım teşekkür ederim.

Hocam Google Play Hizmetlerinde bir sorun var. Bir türlü kullanıcı adı yazıp google play'e giremedim. Google play services ve google play storenin güncelleme ve önbelleğini temizliyorum dururuldu hatası veriyor. Güncelleyincede simsiyah ekran geliyor. Her halükarda giremiyorum.
Rootla alakası olabilir mi sizce?

silivriserdar

Hocam Google Play Hizmetlerinde bir sorun var. Bir türlü kullanıcı adı yazıp google play'e giremedim. Google play services ve google play storenin güncelleme ve önbelleğini temizliyorum dururuldu hatası veriyor. Güncelleyincede simsiyah ekran geliyor. Her halükarda giremiyorum.
Rootla alakası olabilir mi sizce?

silivriserdar
Sanmıyorum root etki yapmaz.

herseyi yapıyorum telefonu yeniden baslattım mı custom binary blocked by FRP kitleniyor bunun caresi yok mu

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy C9 Pro SM-C9000 cihazına nasıl twrp yüklenir ve root yapılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Bu işlemler sonucunda cihazınızın garantisi geçersiz olacaktır. İşlemleri bunu bilerek yapın.

Cihazınız sıfırlanacaktır onun için tüm yedeklerinizi düzgünce alın.

Ön Hazırlık.

Cihazınızı crom service kilidini açmanız Lazım.
Crome Service APK indirin ve cihazınızı Wi-Fi bağlayın ve crom service apk kurun ve cihazınızı unlock yapın.

Bu işlemden sonra aşağıdaki işlemlere geçin.

Yapılışı ;
1. Cihazınızın ayarlarına girin usb hata ayıklama ve varsa oem kilidini açın.
2. Cihazınızın ayarlarından Gmail hesabından çıkış yapın.
3. Odin 3.13.1 yazılım yükleme programını masa üstüne çıkartın ve açın.
4. TWRP Android 7.0
5. TWRP Android 8.0
6. Android sürümünüze uygun twrp indirin ve masa üstüne atın.
7. Odin programında AP yerinden TWRP seçin ve Start basın.
8. Dosya yüklemesi bitmesine yakın cihazdan HOME tuşuna ve Ses açma ve Power tuşlarına basın twrp moduna girmeye cihazı zorlayın.
9. TWRP girdikten sonra hafızayı görmezseniz o zaman twrp içinden format atın.
10. TWRP içinden gene ne olur ne olmaz diye mutlaka TWRP Backup kısmından yedek alın.
11. Aldığınız yedeği bilgisayarınızda saklayın.
12. Hafıza kartına veya usb flash belleğe
No verity no ecrpyty atın.
13. İsteğe göre Magisk Manager veya SuperSU 2.82 yükleyin.
14. Önce SuperSU veya Magisk yükleyin.
15. Sonra No verity no ecrpyty dosyasını yükleyin.
16. Cihazı system reboot Now deyin be açılsın.
17. Cihaz açıldığı zaman root edilmiş olacaktır.

Not = Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.
Helallll çok açıklayıcı öz olmuş

Geri
Üst Alt