Çözüldü Samsung Galaxy CP Pro SM-C9000 8.0 FRP Account Kıramadım

usta combination denedim olmuyor sürüm düşürmek istedim hata veriyor

20181114_130226.jpg

çözümü yok verdiğin likte usta

COMBINATION_CHC_FA60_C9000ZCU1AQB1

eyvallah usta saol deneyecem

tamamdır abi oldu yüreğine sağlık
Android 8.0 sürümünde de verdiğim linkteki android 8.0 için olan video ile yaratmaktadır. Ama android 6.0.1 sürümüne çekip daha basit şekilde de kırabilirsiniz.

Cihazın CHC değil TGY ve TGY modelinin combination dosyası yok.Yanlış dosya yüklemeye çalışıyorsun.
Buradaki yazılımlardan 601 versiyonlu olanlardan birini kur ve @silivriserdar 'ın bahsettiği konudan faydalanabilirsin.
Usta kolay gelsin. Dediğin siteden dosyayı indiremiyorum elinde var mıdır yazılım dosyası

Merhabalar. Benim kullandığım tool DFTPro, Sizde Url bypass yapan başka toollar ile deneyebilirsiniz.
DFTPro da Samsung --> Securtiy Tool bölümünü seçip Alttaki FRP Baypass Youtube Methotd a tıklayın ve Custom Url seçin.
c9000 Pro cihazınızı bağladığınızda Google Haritalar açılacak. Herhangi bir yer seçip paylaş ı tıkladığınızda OneNote ile paylaş seçin. OneNote güncelleme isteyecek evet i seçin. GalaxyStore Açılacak. Arama bölümünden herhangi bir dosya yöneticisi indirin. hafıza kartınızdaki bypass apklarını sırasıyla yükleyebilirsiniz.
iyi çalışmalar.

Geri
Üst Alt