Çözüldü Samsung Galaxy Express 3 SM-J120A Root + EFS +Security + IMEI Repair ve Patch İşlemi

Hocam türkçe rom eklicektiniz daha bekliyoruz sürekli takip ediyorum ama
Şimdi notlarım arasına aldım. O kadar yoğun oluyoruz ki herşeyi unutuyorum. Not defterine notlar almaya başladım. Ara ara kontrol ediyorum artık. Sizin mesajınızı ve konuyu da not aldım.

Yorum yazacağım.

Hocam Vala 2019 a girdik biraz ilgilenseniz lütfen
Siz bu sorunla ilgili konu açtınız mı? Açmadıysanız uygun bölüme konu açın oradan diğer arkadaşlarım da yardımcı olur. Bu konu uygun bir konu değil. Bu konunun amacı farklıdır.

Merhaba arkadaşlar aşağıda paylaşacağım dosya içerisinde hepsi mevcut gene takıldığınız nokta olursa yardımcı olmaya çalışacağım. Bütün işlemleri yaptıktan sonra cihaza sim kart takın ve 2 3 kere kapatın açın ve 15 dakika öyle kalsın şebeke gelecektir. %100 test edilmiştir.

Konu altından mesaj yazan dosyayı isteyen üyelerimize özel mesaj yoluyla şifre gönderilecektir.

hocam tel acıp kapandıgında sebeke gine gidiyor

Merhaba arkadaşlar aşağıda paylaşacağım dosya içerisinde hepsi mevcut gene takıldığınız nokta olursa yardımcı olmaya çalışacağım. Bütün işlemleri yaptıktan sonra cihaza sim kart takın ve 2 3 kere kapatın açın ve 15 dakika öyle kalsın şebeke gelecektir. %100 test edilmiştir.

Konu altından mesaj yazan dosyayı isteyen üyelerimize özel mesaj yoluyla şifre gönderilecektir.

Bekliyorum hocam daha bisi yazmadınız

Eline emeyine saglik.bilmeyenler ucun chimerada root edir

Geri
Üst Alt