Çözüldü Samsung Galaxy Grand Neo ADB ve Z3x Bağlanma Sorunu

Miran21

Üye
Selamaleyküm kolay gelsin elimde grand 2 var buna kendi orjınal imeisi silindiği için tekrar yükleyecez yanlız herşey tamam z3x abd görmüyor dm+modem+adb secili olduğu halde yardımcı olursanız

EDİT:
Sorun driver sıkıntısı idi aygıt yöneticisinden gerekli adb driverı tanıtımı yapıldı. Tekrar bağlantı sağlandı sorun bu şekilde çözüme kavuştu.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamaleyküm kolay gelsin elimde grand 2 var buna kendi orjınal imeisi silindiği için tekrar yükleyecez yanlız herşey tamam z3x abd görmüyor dm+modem+adb secili olduğu halde yardımcı olursanız
Görev Yöneticisinde Çalışan Adb servislerini kapatın başarılı olmazsanız arka planda farklı bir adb cihazı bekleniyor olabilir bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin.

Görev Yöneticisinde Çalışan Adb servislerini kapatın başarılı olmazsanız arka planda farklı bir adb cihazı bekleniyor olabilir bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin.[/QUOTE Denedim yine aynı usta

Denedim yine aynı usta

484 858 264 6td76y

Çözümü paylaşalım başka kullanıcılarda faydalanmak isteyebilir

Sorun driver sıkıntısı idi aygıt yöneticisinden gerekli adb driverı tanıtımı yapıldı. Tekrar bağlantı sağlandı sorun bu şekilde çözüme kavuştu.
Teşekkürler. Çözüm konu başlığına eklendi

merhaba bana da yardımcı olabilir misiniz? tüm adb driverları yüklü olduğu halde z3x bilinmeyen model olarak görüyor neyapmalıyım. ata ayıklama ve 0808 den adb +modem aktif

merhaba bana da yardımcı olabilir misiniz? tüm adb driverları yüklü olduğu halde z3x bilinmeyen model olarak görüyor neyapmalıyım. ata ayıklama ve 0808 den adb +modem aktif
Bilgisayarın işletim sistemi nedir?​

Geri
Üst Alt