adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Samsung Galaxy Grand Prime Plus SM-G532F EFT Firmware

G532f U1 OG5 Firmware
DOWNLOAD
Eft ile tek tuşla ekran kilidini kırmak için bu yazılıma ihtiyaç duyuyor.
Bu yazılım indirip BL - Home CSC - CP yi ellemeden seçin
Ap kısmından system boot ve recoevery tek işaretli olacak şekilde yükleyin(Box veya dongle ile)
Sonrasında telefonu download moda alıp kilit kırabilirsiniz.
İşlem bittikten sonra tekrar bu yazılımın içindeki sadece boot dosyasını yazdırın.
Kilit ekranı sormadan cihazı açacaktır.
Smartswitch ile yedeklerinizi alın.
Sonrasında full yükleyin.
Frp isterse BURADAN combination dosyası ile de halledebilirsiniz..

Samsung Galaxy Grand Prime Plus SM-G532F EFT Firmware

G532f U1 OG5 Firmware
DOWNLOAD
Eft ile tek tuşla ekran kilidini kırmak için bu yazılıma ihtiyaç duyuyor.
Bu yazılım indirip BL - Home CSC - CP yi ellemeden seçin
Ap kısmından system boot ve recoevery tek işaretli olacak şekilde yükleyin(Box veya dongle ile)
Sonrasında telefonu download moda alıp kilit kırabilirsiniz.
İşlem bittikten sonra tekrar bu yazılımın içindeki sadece boot dosyasını yazdırın.
Kilit ekranı sormadan cihazı açacaktır.
Smartswitch ile yedeklerinizi alın.
Sonrasında full yükleyin.
Frp isterse BURADAN combination dosyası ile de halledebilirsiniz..
Ekran kilidini kırmak için çok lazım olacak.

Uzun zamandır rom falan atmıyordum biri bana yer olmadığı için telefon getirdi Samsung sm-g532f model. Root atıp gereksiz uygulamaları silecektim. Root attıktan sonra telefon şifre soruyor. Bu konuda verilen yazılım o şifreyi kaldırmaya mı yarıyor acaba? Ve ben bunu usb'den bilgisayara bağlayıp atabilir miyim? Stok romu sıfırdan kursam düzelir mi acaba? Çok uğraştım kafam allak bullak oldu yardım edin lütfen :( @silivriserdar @adnanmirsad56

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Uzun zamandır rom falan atmıyordum biri bana yer olmadığı için telefon getirdi Samsung sm-g532f model. Root atıp gereksiz uygulamaları silecektim. Root attıktan sonra telefon şifre soruyor. Bu konuda verilen yazılım o şifreyi kaldırmaya mı yarıyor acaba? Ve ben bunu usb'den bilgisayara bağlayıp atabilir miyim? Stok romu sıfırdan kursam düzelir mi acaba? Çok uğraştım kafam allak bullak oldu yardım edin lütfen :( @silivriserdar @adnanmirsad56

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Stock rom yüklerseniz işiniz görülür. İçindekiler önemli değilse yükleyebilirsiniz

AC2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt