Yardım Samsung Galaxy Grand Prime Plus SM-G532F Yazılım Sonrası Açılmıyor

gsm561

Üye
Merhaba gsm türkiye üyeleri bu sabah z3x box 35.3 ile imei repair işlemi yaptım there is no information about this firmware on the server hatasını verdi

Sonra cihaza G532FXWU1APJ1_OJV1APJ2 cihaza bu yazılımı yükledim cihaz kapandı ve açılmadı lütfen yardım edin herkese iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Download moda girebiliyormusunuz ?

malesef girmiyor

Cihaz Brick olmuş bu durumda yazılımla genelde samsunglarda brick olmaz.Bataryayı ayırıp bir süre bekleyip tekrar deneyin.Bence donanımsal bir sıkıntı var cihazda.

aynı hatayı bende biraz önce aldım ama telefonu kapattım açtım sıkıntısız açtı telefon (sunucudaki bu üretici yazılımı hakkında bilgi yok ) bunu diyor bende anlamadım sertifika yazarken verdi bu hatayı

Merhaba gsm türkiye üyeleri bu sabah z3x box 35.3 ile imei repair işlemi yaptım there is no information about this firmware on the server hatasını verdi

Sonra cihaza G610FXXU1APK1_ODI1APK1 cihaza bu yazılımı yükledim cihaz kapandı ve açılmadı lütfen yardım edin herkese iyi forumlar
g532f ye g610f yazılımı mı yüklediniz?

ustam yazılım yüklemeden önce cihaz çok güzel çalışıyordu ama ne olduysa yazılımdan sonra oldu

ustam kusura bakmayın yanlış yazılım yazmışım konuda düzenleme yapamıyorum yazılım bu G532FXWU1APJ1_OJV1APJ2

downlod adaptörüylede denedim olmadı

downlod adaptörüylede denedim olmadı
Jtag yapılır ozman o da octoplus da g532f modeli destek sayfasında ekli değil.
Z3x yaparmı bakmak lazım bulamadım
Batarya denedinizmi
Pc hiç görmüyormu artık

Bu cihazlar yani özellikle bu model sıkıntılı bir model. Cihaz size geldiği zaman üzerinde hangi yazılım vardı?

Eğer Z3X Box ile işlem yaptıysanız geçmiş log kayıtlarından bakıp öğrenirsiniz.

ilgileriniz için teşekkürler kayatlara baktığımda size haber veririm

Bulsam bile cihaz download moda girmiyor

cihaz açılıp birşeyler yazıyormu
yoksa hiçmi açılmıyor?

Bulsam bile cihaz download moda girmiyor
Öncelikle üstündeki yazılımı ve yüklediğiniz yazılım aynı bölge mi ona bakalım. Ardından Unbrick işlemlerine bakacağız. Nasıl Unbrick yapılır yöntemlere bakacağız.

Geri
Üst Alt