Samsung Galaxy Grand Prime SM-G530F Custom Rom Önerisi

Winsoft

Üye
Merhaba elimde Samsung Galaxy Grand Prime (G530F) cihaz var
özellikleri ve android sürümü (4.4.4) gereği kullanmakta sıkıntı yaşıyorum
Vibe P1 cihazım vardı fakat kronik bir sorundan dolayı onu kullanamıyorum
bu cihaz ise *********'da gezerken kapanıyor Google'da gezmek zor ve WhatsApp'da mesajlaşmak da hayli zor
bu cihazı rahat bir şekilde belli bir süre kullanmam için önerileriniz neler?
Gerek ROM gerek ROOT atmaya da çalışabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba elimde Samsung Galaxy Grand Prime (G530) cihaz var özellikleri ve android sürümü (4.4.4) gereği kullanmakta sıkıntı yaşıyorum Vibe P1 cihazım vardı fakat kronik bir sorundan dolayı onu kullanamıyorum bu cihaz ise *********'da gezerken kapanıyor Google'da gezmek zor ve WhatsApp'da mesajlaşmak da hayli zor bu cihazı rahat bir şekilde belli bir süre kullanmam için önerileriniz neler? Gerek ROM gerek ROOT atmaya da çalışabilirim.
O cihaza custom rom bulunuyor hatırladığım kadarıyla, onu kullanmayı deneyin.

Bu telefona pek de yapacak birsey yok. ******** felan kullanıyorsan kaldir lite olanlari kur.
Şahsen musterim bu cihazla geldigi zaman kendisine de soyluyorum. Sadece alo demelik telefon. Hizlandirmak istiyorsan telefonu degis :) custom felan ugrasmaya degmez bu cihaza 1 hafta sonra yine ayni olur

Merhaba elimde Samsung Galaxy Grand Prime (G530F) cihaz var
özellikleri ve android sürümü (4.4.4) gereği kullanmakta sıkıntı yaşıyorum
Vibe P1 cihazım vardı fakat kronik bir sorundan dolayı onu kullanamıyorum
bu cihaz ise *********'da gezerken kapanıyor Google'da gezmek zor ve WhatsApp'da mesajlaşmak da hayli zor
bu cihazı rahat bir şekilde belli bir süre kullanmam için önerileriniz neler?
Gerek ROM gerek ROOT atmaya da çalışabilirim.
Custom rom yapılmamış. Telefonu @Barış MIZRAKLI üyemize gönderirseniz cihaza custom rom yapıp size geri gönderecektir.

Bu telefona pek de yapacak birsey yok. ******** felan kullanıyorsan kaldir lite olanlari kur.
Şahsen musterim bu cihazla geldigi zaman kendisine de soyluyorum. Sadece alo demelik telefon. Hizlandirmak istiyorsan telefonu degis :) custom felan ugrasmaya degmez bu cihaza 1 hafta sonra yine ayni olur
Yani evet farkındayım ama yeni telefon alana veya diğerini halledene kadar idare edebilirim diye düşündüm haklısınız bir şey olmaz bundan teşekkürler
Custom rom yapılmamış. Telefonu @Barış MIZRAKLI üyemize gönderirseniz cihaza custom rom yapıp size geri gönderecektir.
Çok teşekkür ederim arkadaş rahatsızlığından dolayı ilgilenemeyeceğini belirtti ki birde çok ümidim yok zaten bir şeyler değişeceğinden en azından sormak istedim

Geri
Üst Alt