leonidasss

Üye

Arkadaşlar bu işlem için verdiğim linkteki dosyayı indirip. Odin Flash aracı ile AP kısmından cihazı download moda alarak flashlıyoruz. Cihazımıza dosya yüklendikten sonra ADB ayarları açılmış olacak. Daha sonra elinizdeki herhangi bir box yada FRP Tool aracı ile ADB üzerinden FRP RESET işlemi yapabilirsiniz.

işlem 30 saniye kadar sürecek cihazınızı kapatmadan cihazın kurulumunu yapıp geliştirici ayarlarından OEM kilidini açıp factory reset yada YEDEKLE-SIFIRLA ayarlarından cihazı sıfırlayın ve kullanmaya başlayın. Geçmiş olsun.

Gizli İçerik

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba kullanıcı sözlesmesı kısmını geçmiyor bir turlu öyle kaldı seçiyorum sayfayı atlamıyor atlıyor gıbı oluyor tekrar aynı yer geliyor

ACİLLL
PROGRAMI YÜKLEDİKTEN SONRA
CİHAZIN DOKUNMATTİĞİ ÇALIŞMIYOR

daha önce bende verdiğniz linkten adb açıp frp kilidi kırdım ama bazı cihazlarda verilen dosyadan sonra dokunmatik çalışmıyor.en son güncel yazılımı yükleyip eski haline getirebilirsiniz

dokunmatiği değişen cihazlarda bu işlem işe yaramaz boot değişiyor ap etkilendiği için işe yaramaz

Ekran değişimi ile boot nasıl etkileniyor açıklayabilir misiniz?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ap den yazılımmı attım ancak z3x ile işlemi yapmıyor :/
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

trtools ile işlem okey.

merhaba kullanıcı sözlesmesı kısmını geçmiyor bir turlu öyle kaldı seçiyorum sayfayı atlamıyor atlıyor gıbı oluyor tekrar aynı yer geliyor
ekran kilitleyin tekrar pawer tusla açın ve yukarı perde asa cekın ayarlara gırıp telefonu sıfırlayın

Geri
Üst Alt