Hsyn.2121

Genel Moderator
Merhaba Arkadaşlar J1 2016 SM-J120H Custom Binary Blocked By Frp Lock Hatasının Bİlgiler Silinmeden Nasıl Cözülür Onu Anlatacam

Z3x Samsung Tool Pro Üzerinden J120H Flash Dosyasyalarını Sectikten Sonra

Sadece Sboot.bin Ve Boot.img İşaretleyip Yükleme Yapınız..

bdb76e48-f137-4e7a-bc2f-a14f619cbdc8.jpg

8c143010-8a4c-4dc0-b995-9d355d896e2e.jpg

Emeğine sağlık. Bu sboot.bin ve boot.img aynı sürüm yani cihazın üstündeki yazılım ile aynı olması gerekir dimi?

Emeğine sağlık. Bu sboot.bin ve boot.img aynı sürüm yani cihazın üstündeki yazılım ile aynı olması gerekir dimi?
Evet Ustam Öyle Olması Gerekiyor sboot.bin ve boot.img Cihazın Üstündenki Yazılımdan Farklı Olursa Cihaz Dosya Hata Vermeden Yükelenecektir Ama Cihaz Acılıp Kapanacaktır...

Evet Ustam Öyle Olması Gerekiyor sboot.bin ve boot.img Cihazın Üstündenki Yazılımdan Farklı Olursa Cihaz Dosya Hata Vermeden Yükelenecektir Ama Cihaz Acılıp Kapanacaktır...
Teşekkürler bilmeyenler için güzel oldu. Bende bu hatayı verince odin ile full rom yüklüyorum. Odin ile tek parça yükleyince içini silmez. Veya 5 parça ise CSC kısmına HOME CSC seçince gene silmez.

Teşekkürler bilmeyenler için güzel oldu. Bende bu hatayı verince odin ile full rom yüklüyorum. Odin ile tek parça yükleyince içini silmez. Veya 5 parça ise CSC kısmına HOME CSC seçince gene silmez.

Verdiğiniz Bilgiler İcin Teşekür Ederim Ustam Elinde Box Olmayan Arkadaşlar İcin Cok güzel Bi Bilgi Oldu Sadece Odin Aracılığıyla Bu Hatayı Düzeltebilirler..

Windows 10 ile ben resimdeki gibi alıyorum. Sonra Resimler dosyasına atıyor resmi oradan ulaşın. Ben resimler dosyasını da masa üstüne aldım. Çok rahat oluyor hiç uğraşmadan resim alıp bakabiliyorum.

dc2cacf8de10c3ea000492183d9ee92d.jpg

Windows 10 ile ben resimdeki gibi alıyorum. Sonra Resimler dosyasına atıyor resmi oradan ulaşın. Ben resimler dosyasını da masa üstüne aldım. Çok rahat oluyor hiç uğraşmadan resim alıp bakabiliyorum.

dc2cacf8de10c3ea000492183d9ee92d.jpg
İşlemleri Widnows Xp De Yaptım Orda Almıyo Ustam Yoksa Genele Diyer PC Den Yapınca Öyle Yapıyorum.

Geri
Üst Alt