Samsung Galaxy J1 Mini SM-J105H Frımware

sirxan

Üye
selam alekum, j1 Mini sm-j105h/ds modeli var telfon samsung logosunda kaliyo telfona tek parcali romda atmayi denedim 4 parcali romda her ikisinde odin ayni hatayi verdi sorun ne ola bilir? rekoveriye girib format dahi atiyyorum yine ayni sey bi turlu cozemedim bu sorunu ? bu konudda bilgisi olan yardimci olursa sevinirim simdiden tesekurler.. 20191108_004030.jpg20191108_004109.jpg20191108_004142.jpgEkran Alıntısı.PNG

selam alekum, j1 Mini sm-j105h/ds modeli var telfon samsung logosunda kaliyo telfona tek parcali romda atmayi denedim 4 parcali romda her ikisinde odin ayni hatayi verdi sorun ne ola bilir? rekoveriye girib format dahi atiyyorum yine ayni sey bi turlu cozemedim bu sorunu ? bu konudda bilgisi olan yardimci olursa sevinirim simdiden tesekurler..Ekli dosyayı görüntüle 8218Ekli dosyayı görüntüle 8219Ekli dosyayı görüntüle 8220Ekli dosyayı görüntüle 8221
Odin 3.09 'la deneyin
Yada elinizde z3 box varda onla yazın yazılım doğruysa yazar
Ama odin 3.09 veya z3 box olması lazım
NOT:Bu Araç Sadece Cep Telefon Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur Ücretli Bir Aractir

Bide Sadece pda dan dene Ama farklı usb ve düşük sürümlü bir odin den dene.

Odin 3.09 'la deneyin
Yada elinizde z3 box varda onla yazın yazılım doğruysa yazar
Ama odin 3.09 veya z3 box olması lazım
NOT:Bu Araç Sadece Cep Telefon Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur Ücretli Bir Aractir
Samfirmware den tek parcali rom indirip odun3.9 la denedim z3 bolada ayni pit gatasi aldim 4 parcali repiar furmware olar romu dusuk odile ve ya z3 le denemedim simdi deneme yapicam

Samfirmware den tek parcali rom indirip odun3.9 la denedim z3 bolada ayni pit gatasi aldim 4 parcali repiar furmware olar romu dusuk odile ve ya z3 le denemedim simdi deneme yapicam
dowland ekranının fotosunu buraya yollayınız

Geri
Üst Alt