Samsung Galaxy J1 SM-J100H Siyah Ekran Görüntü Vermiyor

battal46

Yasaklı
arkadaşlar elimde samsung j100hbir cihaz var ciazın ekranı saglam başka cihaza takıp test ettim sorun cihazda galiba yazılım yüklendi soketler kontrol edildi dokunmatik sesleri geliyor ama görüntü yok siyah ekran bunun bir çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim

Yazılım Yükledinizmi Hocam Teknik Bi Sorun Değilse Düzelcektir

arkadaşlar elimde samsung j100hbir cihaz var ciazın ekranı saglam başka cihaza takıp test ettim sorun cihazda galiba yazılım yüklendi soketler kontrol edildi dokunmatik sesleri geliyor ama görüntü yok siyah ekran bunun bir çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim
Onun yazılımı var verecem birazdan sana

teşekkürler usta yükledim yazılımı ama yine düzelmedi cihaz

ustam bendede böyle bi cihaz var şuan yazılım yükledik cihaz aktif çalışıyor ama ekran yok yardımcı olabilecek ustalarımı bekliyorum.yazılım yüklenmeden önce ekran çalışıyordu.

Bence Bi Jtak Deneyin Bendede Bi Tane J100H Var Yazılım Attım Yedi Sonra Kapandı Daha Açılmadı Yatıyo Cihaz Şu Anda Bide J100Lerde Bi Çin Modeli Var Oysa Zor

USTAM jtag gerektirecek bi durum yok cihaz aktif çalışıyor ses ve dokunmatik çalışıyor sadece görüntü yok.

Şimdi Bende Öyle Bir Sorunl Karşılaştım önceden Root işleminde Sonra O Hale Gelmişti Tekrar Yazılım Ve Farklı Root Atınca Düzeldi Cihaz

Hocam aynı sorunu ben de yaşadım. Yazılım sonrası siyah ekran kaldı. Telefon hiç açılmıyor. Download moda geçmiyor. Ne yapmalıyım?
Malesef onun çözümü anakart değişimi bendede bir tane vardı yazılım attım daha çalışmadı
anakart değiştirip sattım sizede tavsiyem hiç uğraşmayın

Geri
Üst Alt