Çözüldü Samsung Galaxy J2 Core SM-J260F Android 8.1.0 7 Adımda FRP Bypass

Negative

#🆂🆄 ɴᴇɢᴀᴛɪᴠᴇ / ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ ᴏғ ► ᴄʜɪᴍᴇʀᴀ ᴛᴏᴏʟ
Genel Moderator
Değerli GsmTurkey sakinleri.Hız kesmeden paylaşımlarımıza yeniden devam ediyoruz.

Gerekli Dosyalar

------------------
J260F Combination Z3X SERVER İNDİR-COMB
J260F Original File
Z3X SERVER İNDİR- ORİGİNAL
-------------------

İŞLEMLER....

1-Öncelikle cihazımızı kapatıyoruz.Ses Açma+ Ses Kısma tuşlarına basılı tutarak kabloyu takıyoruz.
2-Download ekranına aldığımız telefonumuza linkte verdiğim combination dosyasını flashlıyoruz.
3-Cihazımız açıldıktan sonra FactoryBinary'den *#0808# yaparak en altta bulunan DM+ADB+MODEM'i seçiyoruz.Save and reset diyerek telefonu tekrar download moda alıyoruz.
4-Cihazımıza orjinal dosyası yazdırıcaz.Fakat
CSC, seçmeyeceğiz ve AP-PDA kısmından userdata.img'yi seçmeyeceğiz.
5-Cihazı flashladıktan sonra direkt olarak açılacaktır.
6-Cihazı recovery moda alıp sıfırlayın.Ardından orjinal dosyayı eksiksiz bir şekilde tamamıyla flashlayın.
7-Cihaz FRP'siz bir şekilde açılacaktır.

20190224_171100.jpg
20190224_171541.jpg
20190224_171608.jpg

COMBINATION_FAC_FG00_J260FPUU1ARG5
Yükle
Cihazımız açıldıktan sonra FactoryBinary'den *#0808# yaparak en altta bulunan DM+ADB+MODEM'i seçiyoruz.Save and reset diyecek
Recovery al
Factory reset yap
Tekrardan Cihazımız açıldıktan sonra FactoryBinary'den *#0808# yaparak en altta bulunan DM+ADB+MODEM'i seçiyoruz.
ADB DEN KOMUTLARLA

adb shell content insert --uri content://settings/secure --bind name:s:user_setup_complete --bind value:s:1

adb shell am start -n com.google.android.gsf.login/

YAP

tekrar download moda alıyoruz.

Cihazımıza orjinal dosyası yazdırıcaz.
Odin
İNDİR
J260FXXU1ARH6_J260FSER1ARH6_SER_8.1_FULL
Fakat CSC ye
HOME CSC SEÇ at

Teşekkürler ustam eline sağlık.

Değerli GsmTurkey sakinleri.Hız kesmeden paylaşımlarımıza yeniden devam ediyoruz.

Gerekli Dosyalar
------------------
J260F Original File
-------------------

İŞLEMLER....

1-Öncelikle cihazımızı kapatıyoruz.Ses Açma+ Ses Kısma tuşlarına basılı tutarak kabloyu takıyoruz.
2-Download ekranına aldığımız telefonumuza linkte verdiğim combination dosyasını flashlıyoruz.
3-Cihazımız açıldıktan sonra FactoryBinary'den *#0808# yaparak en altta bulunan DM+ADB+MODEM'i seçiyoruz.Save and reset diyerek telefonu tekrar download moda alıyoruz.
6-Cihazı recovery moda alıp sıfırlayın.Ardından orjinal dosyayı eksiksiz bir şekilde tamamıyla flashlayın.

Ekli dosyayı görüntüle 2987Ekli dosyayı görüntüle 2988Ekli dosyayı görüntüle 2989
u2 versiyonda nasıl yapalım

Gerekli Dosyalar
------------------
J260F Original File
-------------------

İŞLEMLER....

Ekli dosyayı görüntüle 2987Ekli dosyayı görüntüle 2988Ekli dosyayı görüntüle 2989
tesekkurler

Manuel olarak bu yontemle frp açmiştim.en fazla 20 dk sürer. rom yuklemek istemeyenler deneyebilir.

1 - wifi baglanacak
2 - sonra pc ye . modem port aygit yoneticisinden bakilip "realterm" programinin port kismina girilecek ve "116" aranacak
3 - telefona arama geldiği zaman kapatilip "kisileri ekle" ye girilecek . sag ustte "paylasima ac" a basilip "google go" secilecek
4 - internete girdikten sona apex launcher 3.3 indirilecek ve menuye gecilecek
5 - menuye gectikten sonra ayarlardan guvenlik yoneticisi ve uygulamalardan google play hizmetleri kapatilip at mrsolution. apk yuklenecek
6 - sonra normal ayarlardan google hesabi girilip devre disi birakilan uygulamalar tekrar aktif edilecek telefon tekrar baslatilacak
7 - oem kilidi acilip sifirlanacak (oem kilidi aktif degilse hesap kaldirilip sifirlanacak) bu kadar.

Combinaiton Bakın Varsa Yardımcı Olurum
combination yükledim 0808 ile işlem yaptım en alttaki tik i seçtim save and reset yaptım daha sonra u5 yazılım yükledim tekrar ancak FRP işlemini gerçekleştirmedi 2 sefer denedim aynı şeyi olmadı

combination yükledim 0808 ile işlem yaptım en alttaki tik i seçtim save and reset yaptım daha sonra u5 yazılım yükledim tekrar ancak FRP işlemini gerçekleştirmedi 2 sefer denedim aynı şeyi olmadı
pardon kafam kafam karıştı, J400F var elimde u5 onun combination ve yazılımı var onuda çözemedim ona yorum yaptınız sandım

Geri
Üst Alt