Root Samsung Galaxy J2 Core SM-J260F ROOT Dosyası

leonidasss

Üye
Merhaba arkadaşlar bu konumuzda Samsung Galaxy J2 Core SM-J260F cihazını ait root dosyasını paylaşacağım. İşlem esnasında ya da cihazınıza işlem yaparken cihazınızın garanti dışı kalacağını bilmeniz gerekir. Ayrıca işlem yaparken cihazınızda oluşabilecek sorunlardan www.gsmturkey.net site yöneticileri ve şahsım sorumluluk kabul etmeyecektir. Tüm sorumluluk size aittir.

SM-J260F ROOT DOSYASI

Kaynak : pakfirmware

dosya içerisindeki .bat dosyası ne içindir

dosya içerisindeki .bat dosyası ne içindir
Dosyayı deneme fırsatı bulamadım. Bu yüzden kullanacak arkadaşları özellikle uyardım. Bugün cihaz elime geçerse bölge yazılımına göre EFT Root dosyasını da alternatif olarak konuya ekleyeceğim.

bat var orda basıyosun ingilizce yazılar çıkıyor ileri diyosun enson odini açıyor dosyayı pdadan yükleyince recoveryde hata veriyor yüklemiyor

Cihazı download moduna alıp resim ekler misin konuya, büyük ihtimal cihazınız prenormal durumda ondan dolayı hata vermekte.

20190413_152054[1].jpg

KG yazan kısımda costum olmadan herhangi bir dosya yazamazsınız. Cihaz izin vermez.

custom nasıl yapacam abi
Bununla ilgili forumda konu vardı yanılmıyorsam. Şuan yoldayım cevap yazamıyorum. Müsait olduğumda konu linkini eklemeye çalışırım. Ayrıca konu VIP e özel olabilir. Şayet öyle ise ancak vip olursanız içerikleri görebilirsiniz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Does this root file work with binary 2 j260f?

hocam benim J260F cihazda root atmaya çalışınca çöktü.Şu an download modda prenormal yazıyor.Ne yapmam gerek?

Geri
Üst Alt