Yardım Samsung Galaxy J2 Core SM-J260F U4 IMEI Repair Sorunu

ENG MODEM hiç denemedim. S3 ENG MODEM denesem İMEİ uçar mı? bu işin riskleri nedir?

Hocam Eng Modem hakkında fazla bilgim yok. telefonun üzerindeki rom J260FPUU4ASI3 tür. Telefonun imeilerinin uçmaması için hangi ENG MODEM dosyasını bulmam lazım. teşekkür ederim.

Hocam Eng Modem hakkında fazla bilgim yok. telefonun üzerindeki rom J260FPUU4ASI3 tür. Telefonun imeilerinin uçmaması için hangi ENG MODEM dosyasını bulmam lazım. teşekkür ederim.
U4 En Modem Bulmanız Gerek U4 Combinaiton Varsa Combination İcinde Sadece Modem Yazdırıpta Deniyebilrsiniz

U4 En Modem Bulmanız Gerek U4 Combinaiton Varsa Combination İcinde Sadece Modem Yazdırıpta Deniyebilrsiniz
ustam combınasyon dosyası ıle yaptım dediginiz gibi zx3 ile sade modem dosyasını yazdım yıne modem hatası verıyor chimera ıle repaır ve pach yapamıyorum yardımcı olabılırmısınız

ustam combınasyon dosyası ıle yaptım dediginiz gibi zx3 ile sade modem dosyasını yazdım yıne modem hatası verıyor chimera ıle repaır ve pach yapamıyorum yardımcı olabılırmısınız
Desteklenmeyen Modem Sürümü Hatası Alıyorsunuz Galiba .. Boxların Bu Konuda Tkeradan Güncelme Vermesşnş Bekelmemiz Gerek..

aynı sorunu bende yaşadım maalesef her yolu denedim olmadı :(

Ustalr ayni telefon bana geldi u4 modem hatasi verdi cozumu nedir

Arkadaslar yardimci olurmusunuz U4 cozum var mi

bu cihaza u3 bile olmuyor henüz u4 e sıra gelmedi daha :)

çözüldü türkiyede ilk burda j260f 8.0 u4 imei repair ve pecksertifika ok

Ekli dosyalar

• IMG_0157.JPG
    IMG_0157.JPG
    6.2 MB · Görüntüleme: 39
  • IMG_0159.JPG
    IMG_0159.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 38
  • IMG_0160.JPG
    IMG_0160.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 35
  • IMG_0158.JPG