Root Samsung Galaxy J2 Core SM-J260G Root İşlemi

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J2 Core SM-J260G cihazına ait kalıcı sorunsuz root dosyasını paylaşacağım.

Ben root işlemini cihazın üzerindeki J260GDDS2ASC1 yazılımı varken yaptım.

Root İşlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın. Ayrıca root nedir? Ne işe yarar? Bunları araştırmadan root işlemi yapmayın.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Cihazınızın ayarlardan hesaplar kısmından google hesabını kaldırın.
Cihazınızın ayarlardan usb hata ayıklama ve varsa oem kilidini açın.

Cihazı download moda almak için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin. Sonra ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye. Ardından bir kere daha ses açmaya basın.

Vereceğim dosyayı AP kısmından direk direk odin ile yükleyin. Cihaz siyah ekranda sıfırlama isteyecektir. Sıfırla basın ve bekleyin. Cihazı açılınca kurulumu yapın ve cihazı Wi-Fi bağlayın ardından Magisk Manager güncelleme isteyecek yapın.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
OKK

tesekurler.........................

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J2 Core SM-J260G cihazına ait kalıcı sorunsuz root dosyasını paylaşacağım.

Ben root işlemini cihazın üzerindeki J260GDDS2ASC1 yazılımı varken yaptım.

Root İşlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın. Ayrıca root nedir? Ne işe yarar? Bunları araştırmadan root işlemi yapmayın.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Cihazınızın ayarlardan hesaplar kısmından google hesabını kaldırın.
Cihazınızın ayarlardan usb hata ayıklama ve varsa oem kilidini açın.

Cihazı download moda almak için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin. Sonra ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye. Ardından bir kere daha ses açmaya basın.

Vereceğim dosyayı AP kısmından direk direk odin ile yükleyin. Cihaz siyah ekranda sıfırlama isteyecektir. Sıfırla basın ve bekleyin. Cihazı açılınca kurulumu yapın ve cihazı Wi-Fi bağlayın ardından Magisk Manager güncelleme isteyecek yapın.

Linki görmek için konuyu beğenin ve Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
tesekurler

tesekkurler

Eline sağlık abi

Son düzenleme:
Link düzeltildi.​

Geri
Üst Alt