Tavsiye Samsung Galaxy J2 Core SM-J260G U2 EFS ve Security Yedeği

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J2 Core SM-J260G cihazına ait EFS ve Security dosyalarını paylaşacağım. Cihazın üstündeki yazılım J260GDDS2ASC1 bu şekildeydi. Aynı zamanda bu yazılım ile de imei repair ve patch işlemi yaptım.

Dosyaları Octoplus Box ile yedek aldım.

Ekli dosyalar

• SM-J260G.7z
    3.9 MB · Görüntüleme: 42
Moderatör tarafında düzenlendi:
Hangi toolları kullandınız paylaşırmısınız?

Repair işleminide OCTOPLUS mı yaptı. Diye sorayım.

Ayrıca Root için hangi yöntemi kullandınız?

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J2 Core SM-J260G cihazına ait EFS ve Security dosyalarını paylaşacağım. Cihazın üstündeki yazılım J260GDDS2ASC1 bu şekildeydi. Aynı zamanda bu yazılım ile de imei repair ve patch işlemi yaptım.

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
zzzz

Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
tesekkurler

merhaba j260g u2 INS-J260GDDU2ARK4_J260GODM2ARK4 bu yazılımı attım açılışta kaldı j700f üzerinden reset efs dedim suan combide atsam ilk açılışta kalıyor bilginiz varmı tşkler şimdiden

merhaba j260g u2 INS-J260GDDU2ARK4_J260GODM2ARK4 bu yazılımı attım açılışta kaldı j700f üzerinden reset efs dedim suan combide atsam ilk açılışta kalıyor bilginiz varmı tşkler şimdiden
Cihazın ilk baştaki problemi neydi

Linki görmek için konuyu beğenin ve Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
ustam link silinmiş bir daha yüklermisiniz rica etsek

Geri
Üst Alt