FRP Samsung Galaxy J2 Prime SM-G532 FRP Çözümü

ozmeniletisim71

VIP Üye
herkese günaydın arkadaşlar işlem bilindik yöntemlerle yapılmaktadır belki yeni arkadaşlar oldugu için paylaşmak istedim videodaki arkadaşın yaptıgını aynen uygularsanız frp ortadan kalkacaktır
1.

GEREKLİ DOSYALAR

2.Google_Account_Manage-Android_6 .apk
3.QuickShortcutMaker_2.4.0.apk

4.test edildi işlem başaralı herkese kolay gelsin

herkese günaydın arkadaşlar işlem bilindik yöntemlerle yapılmaktadır belki yeni arkadaşlar oldugu için paylaşmak istedim videodaki arkadaşın yaptıgını aynen uygularsanız frp ortadan kalkacaktır
1.

GEREKLİ DOSYALAR

2.Google_Account_Manage-Android_6 .apk
3.QuickShortcutMaker_2.4.0.apk

4.test edildi işlem başaralı herkese kolay gelsin
Teşekkürler güzel paylaşım olmuş. Ben z3x ile veya EFT Dongle ile yapıyorum. Ama boxlar bazen sorun çıkarınca manuel kırıyorum.

Sıkıntı yok kardeşim. Arada bildiğini paylaşsan 1 2 yorum yapsan bizler için yeterlidir.
usta iki sene önce ortak telefoncu dükkanımız vardı pek işide bilmediğim için birazda işler durgun oldugundan devrettim ama yine merakım gitmedi şimdi yeni bir pc aldım ve biraz yazılım öğrenmek istiyorum bu işi yazımsal olarak evde yapmayı düşünüyorum bana önerileriniz nelerdir

usta iki sene önce ortak telefoncu dükkanımız vardı pek işide bilmediğim için birazda işler durgun oldugundan devrettim ama yine merakım gitmedi şimdi yeni bir pc aldım ve biraz yazılım öğrenmek istiyorum bu işi yazımsal olarak evde yapmayı düşünüyorum bana önerileriniz nelerdir
Bende öyle yapıyorum. Benim ek işim yani bu yazılım işi. Bayiler ile konuşun ondan sonra müsait oldukça yaparsanız.

pekı usta bu box nasıl alınır bunlarda işlem nasıl yapılır bunları pek anlamıyorum
Box almak için yardımcı oluruz. Sitede Moderatör arkadaşımız var zaten. İşlemler için yardımcı oluruz.

Adb enable file bunu yükleyip sıfırlayın cihazı z3x üzerinden adb ile frp reset yapın

Geri
Üst Alt