Yardım Samsung Galaxy J2 prime SM-G532F/DS Ekran Kilidi Kaldırma

sirxan

Üye
Selam alekum
Samsung Galaxy J2 prime SM-G532F/DS ekranda desen kilidi var kilidi formatsız nasıl kaldıra bilirim format atmadan telfonun için önemli bilgiler var diye format atamıyorum bilgisi olan varsa rica yardımcı olursanız sevinirim mühim bi konu ustalarım.

Selam alekum
Samsung Galaxy J2 prime SM-G532F/DS ekranda desen kilidi var kilidi formatsız nasıl kaldıra bilirim format atmadan telfonun için önemli bilgiler var diye format atamıyorum bilgisi olan varsa rica yardımcı olursanız sevinirim mühim bi konu ustalarım.
eft dongle kaldırıyor

Selam alekum
telefonun yurtdışından mı ? eğer oem kilidi açıksa telefona twrp yükleyip kilidi rahatlıkla kaldırabilirsin

telefonun yurtdışından mı ? eğer oem kilidi açıksa telefona twrp yükleyip kilidi rahatlıkla kaldırabilirsin
Evet ustam telfon şuan elimde oem on yazıyor off diyil bi işlem yapmakda korkuyorum qaranti bi işlem yapam gerekiyo çok mühim kilit açılmalı

Bakıyorum şimdi ustam
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ustam vidyoda boot. img dosyası sonda flaşlıyor telfondaki aynı boot. İmg olmalı ya ayrı bir yazılım boot dosyası işime yararmı ustam?
telfondaki yazılımn aynısı olacak

Son düzenleme:
telefonu kapatıp ses kısma home tusu ve güç tusuna aynı anda basın twrp moduna gırecektır ondan sonra da bu vıdeoyu dıkkatlıce ızleyerek yapabılrsın
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ustam cok ozure dılerım onun off olması lazım bu yuzden twrp atamazsın
ustam bi site buldum oem on olarak veri kayb etmeden bi yazilim paylasmislar bakabilirmisin ise yarami diye blog.gsm-social.com/2019/08/ازالة-قفل-شاشة-g532f-بدون-حذف-بيانات-الهاتف/

Axsamin Xeyir Telefonda OEM Aciqdi Yoxsa Baqli ?

Geri
Üst Alt