Samsung Galaxy J2 Prime SM-G532G Brick Oldu

• Konbuyu başlatan Hydrian
  • Başlangıç tarihi
H

Hydrian

Günaydın hayırlı forumlar , bahsettiğim telefona daha önce rom atmıştım son güncellemede ayarlar bölümü ingilizce olmuştu ,arkadaş türkçe yap burayı diye tekrar verdi , rom atarken kablo oynadı ve telefon kapandı hiç bir tuş fonksiyonu çalışmıyor , çözümün sadece jtag olduğunu söylüyorlar yardımcı olabilecek var mı acile yaptırmam lazım fiyat vs .

Günaydın hayırlı forumlar , bahsettiğim telefona daha önce rom atmıştım son güncellemede ayarlar bölümü ingilizce olmuştu ,arkadaş türkçe yap burayı diye tekrar verdi , rom atarken kablo oynadı ve telefon kapandı hiç bir tuş fonksiyonu çalışmıyor , çözümün sadece jtag olduğunu söylüyorlar yardımcı olabilecek var mı acile yaptırmam lazım fiyat vs .
Jtag yapılması lazım. Bulunduğunuz yerde bu işleri yapan bir yere verin hallederler.

sanırım yok 2 yere verdim olmuyor diye geri verdiler jtag yaptıklarını sanmıyorum , izmir bergamada oturuyorum bu gibi konularda kısıtlı biryer

Ben de İzmir'de bu işi profesyonel yapıyorum ancak şehrimizde cihazınıza alınacak ücretin, cihazın kendi değerinden daha pahalı çıkacağını tahmin ediyorum. Yapılacak işlem hakkında ufak bir bilgi sahibi olmak isterseniz de videoya bakabilirsiniz.

Anlıyorum teşekkürler cihaz almak daha mantıklı diyorsunuz

Yukarıdaki numaradan irtibata geçerseniz halledebiliriz.
Cihazı yollamanız gerekecek uzaktan birşey yapılması mümkün değil.

Geri
Üst Alt